Atak na policjanta w Busku-Zdroju. Radny-nożownik trafił na trzy miesiące do aresztu

Sad przychylił się do wniosków prokuratury w Kielcach o aresztowanie Łukasza Sz. oraz Łukasza W. Ten pierwszy zaatakował w Busku-Zdroju nożem policjanta. Ciąży na nim zarzut usiłowania zabójstwa.
Zobacz wideo

"Uwzględniono oba wnioski prokuratora o tymczasowe aresztowanie podejrzanych w sprawie usiłowania zabójstwa policjanta podczas interwencji w Busku-Zdroju" - informuje Prokuratura Okręgowa w Kielcach. Dalej w komunikacie prokuratura podkreśla, że Łukasz Sz., któremu zarzuca się usiłowanie zabójstwa spędzi w areszcie trzy miesiące, natomiast Łukasz W. dwa. 

Do ataku nożem w Busku-Zdroju doszło w sobotę. Jak przekazała nam policja, ktoś najpierw groził nożem w sklepie. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze, najpierw spotkali 37-latka z nożem, który wystawał mu z rękawa. Po chwili ze sklepu wyszedł jego 32-letni kolega, który zaatakował policjantów. Policja podała, że 32-latek dwukrotnie dźgnął funkcjonariusza nożem w plecy. Wiadomo, że atakujący to miejski radny w Buska-Zdroju.

Sz. postawiono m.in. zarzut usiłowania zabójstwa policjanta. Grozi za to nawet dożywocie.

Więcej o:
Komentarze (36)
Atak na policjanta w Busku-Zdroju. Radny-nożownik trafił na trzy miesiące do aresztu
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 20 razy 18

  Przypomina się, że ów człowiek to radny z poparciem PiS. Organizował pisowskie spotkania wyborcze, brał udział w kampanii wyborczej, kursował PiSbudem. Fotografowali się z nim Szydło, Jaki, Gowin, Emilewicz.

  Teraz pisiory twierdzą, że tak chętnie przez nich wykorzystywane zdjęcia nie mają znaczenia i twierdzą, że... go nie znają. Na tłiterku i w oświadczeniach przerzucali się nim jak gorącym kartoflem.

  A pan radny teraz widzi, że ku uciesze gawiedzi PiS spuści go w kiblu z poszumem fal. Dla przykładu.

 • cozano

  Oceniono 24 razy 18

  To tylko zwykła pomyłka. Gorąco rekomendowany na radnego przez panią minister Jadwigę Emilewicz Łukasz Sz. jest wielbicielem etosu tzw."żołnierzy wyklętych". Poszedł do sklepu zobaczył policjanta, pomyślał że milicjant, duch "żołnierza wyklętego" wstąpił w niego i nieszczęście byąo gotowe.
  ht tps://www.youtube.com/watch?v=bNuVCmEmSyY

 • jurek4491

  Oceniono 17 razy 15

  Sympatyk PiS-u promowała go minister 1,20 w szpilkach od Gowina .

 • cezar85

  Oceniono 18 razy 14

  to znaczy, że nie mógł zaatakować policjanta?

  przecież tak ładnie wyglądał z parSzydło na zdjęciach lepszego sortu

 • jami100

  Oceniono 11 razy 9

  Kto furiata wybrał na radnego? Zdaje się że pisiory, bo szczekał jak prezes.

 • sobieryba

  Oceniono 6 razy 6

  Czy ten przestępca nie jest przypadkiem z opcji "bezpieczna Polska jedynie bez uchodźców"..?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX