Wodzisław Śląski: 19-latek wywieziony do lasu i uderzany łomem. Powód? Dług w wysokości 20 zł

Do szpitala w Wodzisławiu Śląskim trafił 19-latek, który twierdził, że został wywieziony do lasu i pobity przez dwóch napastników. Sprawą zajęła się policja. Jak się okazało, przyczyną całej sytuacji był dług w wysokości 20 zł. Mężczyźni zostali aresztowani.
Zobacz wideo

Dwaj mężczyźni w wieku 26 i 24 lat zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji w związku z pobiciem 19-latka w Wodzisławiu Śląskim. Jak twierdzą policjanci, przyczyną ataku miał być niewielki, kilkudziesięciozłotowy dług.

19-latek był dłużny swoim oprawcom 20 złotych. Umówił się z nimi na spłatę długu na przystanku. Mężczyźni kazali mu wsiąść do auta i pojechali w okolicę lasu. Tam przy ulicy Olszyny na niego napadli. Zadawali ciosy pięściami i nogami po całym ciele. Oprócz tego, wielokrotnie uderzali go łomem. Gdy skończyli bić, zostawili go samego i odjechali

- opisuje zdarzenie śląska policja.

19-latek trafił do szpitala. Obaj napastnicy usłyszeli ju zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, zostali też tymczasowo aresztowani. Grozi im do 8 lat więzienia.

To ich nie pierwszy konflikt z prawem, w przeszłości mieli dopuścić się również rozboju.

Więcej o:
Komentarze (81)
Wodzisław Śląski: 19-latek wywieziony do lasu i uderzany łomem. Powód? Dług w wysokości 20 zł
Zaloguj się
 • fruqo3

  Oceniono 30 razy 14

  Jako że to elektorat PiS pan prokurator Piotrowicz zaraz stwierdzi, że chcieli tylko dłużnikowi dać „ciumka” i w nagrodę zostaną przyjęci do WOT. A poszkodowany dostanie mandat za wchodzenie do lasu podczas suszy.

 • zielona-galazka

  Oceniono 15 razy 9

  Potrzebowali 20 zł na datek w Licheniu..

 • szabepio

  Oceniono 18 razy 8

  Pisowa agresja udziela się wszystkim. Np kurdupel oskarzył PO ze pedofilia w kościele to ich wina! To nawet nie jest już Matrix to jakieś kondominum kur****stwa glupoty i zwykłego chamstwa.

 • js08836

  Oceniono 23 razy 7

  Rozumiem, że to recydywiści. A więc nie 8 lat a minimum 15 lat za kratami. Bandytów należy izolować na długie lata.

 • peter_jurgen_boock

  Oceniono 10 razy 6

  Podstawowa zasada, nigdy nie pożyczaj pieniędzy, po prostu, a jeśli już koniecznie chcesz to robić to traktuj je jak na wieczne nieoddanie.
  Im bardziej pytającemu zależy na pożyczce tym mocniej odmawiaj, w końcu polezie żerować na kimś innym. Pewnie się obrazi, ch.. z nim, stracić takiego "kumpla" to jak zyskać.

  P.S. Nie zadawaj się z gołodupcami, eliminuj ich ze swojego towarzystwa bez sentymentów.

 • justas32

  Oceniono 10 razy 6

  Nawet młodzież wie że pieniądze trzeba oddawać - a frankowicze nie wiedzą ...

 • wykidajlo2

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz napastników przegonić trzy razy ścieżką zdrowia a następnie porządnie wychłostać. Później na pół roku do pucowania miejskich szaletów z odpowiednią tabliczką na plecach. To ich nauczy...

 • zigzaur

  Oceniono 7 razy 3

  Procesowałem się o pieniądze. Od wezwania dłużnika do zapłaty i złożenia (nazajutrz) pozwu do komorniczego ściągnięcia należności (i kosztów) minął rok i 8 miesięcy.
  Brutalnego ściągania długu nie popieram ale...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX