Autostrada A4. Śmiertelny wypadek na trasie Wrocław-Katowice. Droga zablokowana

Po godzinie 11 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i samochodu osobowego na autostradzie A4 pod Wrocławiem. W wyniku wypadku jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne.
Zobacz wideo

Według informacji podanych przez wrocławską policję do wypadku doszło około godziny 11 na 153. kilometrze trasy Wrocław-Katowice za węzłem Bielany Wrocławskie. Dwie ciężarówki i osobówka zderzyły się tuż przed bramkami poboru opłat.

Śmiertelny wypadek na A4. Korek w kierunku Katowic ma prawie 10 kilometrów

Z komunikatu wydanego przez rzecznika prasowego Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu asp. szt. Łukasza Dutkowiaka wynika, że na miejscu pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP we Wrocławiu, ratownicy medyczni i funkcjonariusze Straży Pożarnej: "Obecnie udzielna jest pomoc osobom poszkodowanym i wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia".

Jak podaje "Gazeta Wrocławska" w wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Autostrada w miejscu, gdzie doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się tylko jednym pasem przez co korek na A4 w kierunku Katowic ma niemal 10 kilometrów. Utrudnienia zaczynają się także na tej trasie w kierunku Wrocławia. Policja zaapelowała do kierowców o wybieranie innych tras przejazdu - z tego powodu na drogach objazdowych w miejscowościach Wojkowice i Domosław należy liczyć się z korkami.

Więcej o:
Komentarze (23)
Autostrada A4. Śmiertelny wypadek na trasie Wrocław-Katowice. Droga zablokowana
Zaloguj się
 • zielona-galazka

  Oceniono 13 razy 9

  Tam jest ograniczenie prędkości, masowo ignorowane. Kiedy będą fotoradary?

 • sztucznypolak

  Oceniono 12 razy 8

  Smiertelnosc na polskich autostradach i ekspresowkach jest prawie 10 razy wyzsza niz w cywilizowanych krajach.

 • kasle

  Oceniono 13 razy 7

  Na drogach bezkolizyjnych nie powinno sie cos takiego zdarzac.
  I tak tez jest na calym swiecie, za wyjatkiem tego niezrownowazonego kraju.

 • podaj.haslo

  Oceniono 6 razy 6

  Było komuś baaaardzo śpieszno do bramek. Obstawiam osobówkę i Rambo, który/a nie chciała marnować czasu za tirami i było "śmiało, zmieszcze się" i wpadł w kleszcze pomiędzy 2 tiry? No chyba, że było zupełnie inaczej.

 • kotbehemot2.0

  Oceniono 3 razy 3

  "Autostrada w miejscu, gdzie doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się tylko jednym pasem" Ktoś to czytał przed zamieszczeniem?

 • kolona

  Oceniono 2 razy 2

  najciekawsze, że nie mamy pojęcia, co było przyczyną wypadku ale już ulewamy żółć...

 • szuna12

  Oceniono 2 razy 2

  Standard!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX