Minimum 500 zł za przedłużenie pobytu w szpitalu. CBA zatrzymało ordynatora z Wielkopolski

Ordynator jednego z wielkopolskich szpitali został przyłapany na gorącym uczynku w momencie, gdy przyjmował łapówkę. Oprócz lekarza Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało także sześć osób podejrzanych o wręczanie mu pieniędzy.
Zobacz wideo

Sprawą ordynatora przyjmującego łapówki od pacjentów zajęli się funkcjonariusze poznańskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Postępowanie zostało wszczęte w oparciu o materiały zgromadzone przez CBA.

CBA zatrzymało ordynatora wielkopolskiego szpitala. Brał pieniądze za przyjęcie na oddział

W trakcie śledztwa wykazano, że ordynator jednego ze szpitali w Wielkopolsce mógł przyjmować łapówki od swoich pacjentów i za kwoty od 500 do 3 tysięcy złotych przyjmował ich na oddział lub przedłużał ich pobyt w szpitalu. Mężczyznę udało się przyłapać na gorącym uczynku. CBA zatrzymało także sześć osób, które są podejrzane o wręczanie łapówek lekarzowi. Po przeszukaniu podejrzani zostali przewiezieni do Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu, gdzie usłyszeli zarzuty korupcyjne.

Więcej o:
Komentarze (36)
Od 500 zł za przedłużenie pobytu w szpitalu. CBA zatrzymało ordynatora z Wielkopolski
Zaloguj się
 • plutoniczna

  Oceniono 9 razy 7

  A KIEDY WEJDZIECIE DO KURII KRYJĄCYCH PEDOFILÓW W SUTANNACH??????

 • jm1750

  Oceniono 7 razy 7

  zdesperowani ludzie dają łapówki chcąc ratować życie najbliższych im osób

 • wykidajlo2

  Oceniono 11 razy 7

  Gdy przyjdzie pora tych, którzy dziś zamykają, pochyli się nad nimi pani Goździkowa, wspierana przez paru felczerów, wykształconych na sześciotygodniowych kursach. Oni łapówek brać nie będą, morfiny też nie dadzą.

 • kiesier

  Oceniono 10 razy 6

  Pewien ksiądz z Torunia dostał już ponad 100.000.000zł pod stołem z których nie odprowadził podatku ani też się nie rozliczył. podobno jakąś stocznię chciał ratować a auta dostaje od nieżyjących bezdomnych.
  Kiedy wjazd kominiarzy o 6 rano?

 • robertqq

  Oceniono 8 razy 4

  za łapówkę zatrzymuja, a za pedofilie nie-- jesli to ksiądz..to nikt do niego o 6 rano nie przychodzi. Do współsprawców , innych księzy którzy wiedzieli i CELOWO ukrywali , przenosząc takich księzy w inne miejsce -- też jakoś nie. jakos tu dla Ziobry moga być ponad prawem

 • duda2016

  Oceniono 3 razy 3

  Ordynator kieruje oddzialem szpitalnym a nie szpitalem redaktorku (takie braki w podstawowym wykształceniu...)

 • cleryka

  Oceniono 9 razy 3

  Kolejne zatrzymania na przykrycie afer "Srebrnej",pedofilii w K.Kat.przyjacielskich spotkań kaczyńskiego z Julią Przyłębską Prez. Trybunału Konstytucyjnego. CBA to pożyteczna organizacja,na każde kiwnięcie palcem,tym razem kogo podstawili w charakterze pacjenta z łapówką?

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 7 razy 3

  Ministerstwo Zdrowia i NFZ nie wspiera szpitali,gdzie Kasa się skończyła na leczenie pacjentów, Dyrektorzy bron ią ludzi chorych,więc leczą za kasę.Co w tym burdelu jest dziwnego? Zadłużone szpitale powoli same umierają,bez pomocy Rządu. Do roboty Premierze Morawiecki,czas już skończyć te objazdy po Polsce i łgać o dobrych wynikach finansowych. Chory Kraj i Rząd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX