O. Rydzyk zabrał głos w sprawie "Tylko nie mów nikomu". "Wyciągnięto maczugę pedofilii"

O. Tadeusz Rydzyk zabrał głos ws. filmu Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". W rozmowie z "Naszym Dziennikiem" stwierdził, że z dramatu osób pokrzywdzonych zrobiono "przemysł pedofilii". - To są zorganizowane działania, które już przetestowano za granicą. (...) Wyciągnięto maczugę pedofilii - mówił.
Zobacz wideo

Dokument braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" wciąż jest komentowany, nie tylko przez dziennikarzy i polityków, ale też kościelnych hierarchów. Głos zabrał też o. Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja.

Redemptorysta udzielił wywiadu "Naszemu Dziennikowi" (gazeta jest związana z mediami z Torunia), w którym ocenia, że obecne wydarzenia wokół "Tylko nie mów nikomu", to "jeden z etapów walki z Kościołem". Stwierdził jednocześnie, że "nie usprawiedliwia niczego", ale odsetek księży wśród pedofilów "jest nikły".

O. Rydzyk o "przemyśle pedofilii". "To zorganizowane działania, wyciągnięto maczugę pedofilii"

O. Tadeusz Rydzyk w wywiadzie powiedział też, że z dramatu pokrzywdzonych przez księży zrobiono "przemysł pedofilii", a osoby w ten rzekomy proceder zaangażowane chcą nie tylko zarabiać na "oskarżeniach o pedofilię", ale też zniszczyć Kościół.

To są zorganizowane działania, które już przetestowano za granicą. Mieliśmy już maczugę antysemityzmu, nazizmu, nacjonalizmu, faszyzmu, teraz wyciągnięto maczugę pedofilii

- powiedział "Naszemu Dziennikowi". Dalej redemptorysta ocenił, że przez 30 lat znaleziono kilka przypadków przestępstw seksualnych wśród księży, tymczasem "nie mówi się" o tym, ile dobra dokonali ludzie Kościoła. - To jest walka z Kościołem, obliczona na jego zniszczenie. Grzech należy wyrywać, ale nie niszczyć człowieka, nie niszczyć Kościoła - oznajmił.

Więcej o:
Komentarze (570)
Tylko nie mów nikomu. O. Tadeusz Rydzyk o filmie Sekielskich: Zorganizowane działania. Wyciągnięto maczugę pedofilii
Zaloguj się
 • stachkaz47

  Oceniono 213 razy 201

  TADEUSZU RYDZYK to ty z KOŚCIOŁA ZROBIŁEŚ SOBIE MASZYNĘ DO KLEPANIA PIENIĘDZY.
  Ty jesteś największy złoczyńca.
  MAMONA to twój BÓG .

 • qulqa

  Oceniono 152 razy 144

  Prosze o pokazanie, gdzie w filmie niszczony jest kosciol przez rezysera i producenta filmu. Jezeli ktokolwiek niszczy kosciol, to negatywni bohaterowie tigo filmu - pedofile.
  Panom Sekielskim raczej mozna zarzucic chec ratowania kosciola.
  Za ten film wszystkie klechy powinny byc gleboko wdzieczne.

 • dziadekjam

  Oceniono 137 razy 127

  Film o kulisach "imperium Rydzyka" to by dopiero była rewelacja! Problem w dostępie do materiałów strzeżonych przez służby specjalne wschodniego sąsiada..:-)

 • justas32

  Oceniono 105 razy 97

  To jakby Adolf Hitler zarzucał mediom, że przypisują mu łatkę faszyzmu. Biedaczek ...

 • 1moja

  Oceniono 99 razy 91

  "..."Wyciągnięto maczugę pedofilii" ..." Rydzyk, to twoi koledzy po fachu wyciagaja ta lawendowo-karmazynowa maczuge aby gwalcic dzieci.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • pinio67

  Oceniono 96 razy 88

  Ciesz się stary dziadu, że jeszcze cię nie potraktowano jak kilku purpuratów za Kościuszki. Ale może i ty się doczekasz ... sprawiedliwości

 • serenita123

  Oceniono 74 razy 68

  Klecho!
  tę "maczugę" wyciągnęli zboczeni księża spod sutanny!
  Jesteś jednym z nich?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX