Komentarze (355)
Polska homofobicznym liderem w Unii Europejskiej trzeci rok z rzędu. Gorzej jest tylko na Łotwie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cokolwiekbadz

  Oceniono 5 razy 5

  To wstyd... Gorsi od Łotwy jesteśmy.

 • ghazeta.reader

  Oceniono 7 razy 5

  Po jakich studiach jest dziennikarz ? Myślałem, że lider jest jeden. Takie jest znaczenie tego słowa

 • Orry Main

  Oceniono 7 razy 5

  Nie szanowni dziennikarze , jesteście w błędzie. Ten sondaż pokazuje że chociaż pod tym względem Polska jest normalnym krajem a lepiej niż u nas jest jeszcze tylko na Łotwie. Na siłę promujecie środowiska lgbt jednocześnie zwalczając pedofilię a wiadomo nie od dziś że najwięcej pedofilów skryło się właśnie pod środowiskami lgbt

 • piesnakoty

  Oceniono 19 razy 5

  jak to jest, że w około połowie przypadków pedofilii skrzywdzone dziecko jest tej samej płci co sprawca, podczas gdy geje stanowią jedynie jakieś 1-2% społeczeństwa? śmieszne, że GW jedną ręką pompuje LGBT, a drugą udaje, że zwalcza pedofilię...

 • piesnakoty

  Oceniono 13 razy 5

  Gazetka bez napletka pompuję bańkę homopropagandy, próbuje pokazywać homoseksualistów jako normalnych, oswająć z nimi "ciemny lud", a jednocześnie prowadzi nagonkę na kościół - krzyczy o pedofilii w jego szeregach. Zapomina tylko o jednej zasadniczej rzeczy - jakoś tak się dziwnie składa, że w tych wszystkich doniesieniach na temat pedofilii, większość ofiar jest tej samej płci co sprawcy. i co teraz, postępacy?

 • lubella69

  Oceniono 7 razy 5

  Napiszcie, gdzie jest relacja z protestu przeciw 447? Gdzie komentarz do tego, ze odwołano "szczyt" w sprawie bezspadkowych roszczeń żydowskich??? Kogo obchodzi, co Francuz czy Niemiec myśli o stosunku Polaków do pederastów??? Macie film Sekielskiego o molestowaniu (między innymi) chłopców przez pederastów, mało wam???

 • rafthetough

  Oceniono 9 razy 5

  marsze pe.derastow rawie co tydzien i wlos wam z glowy nie spada. wiec gdzie ten brak telorancji i czemu tak malo punktow?

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 19 razy 5

  << Organizacja ILGA Europe z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii opublikowala coroczny ranking>>

  No to dziekujemy za uwage. Nastepny prosze.

 • leninnus

  Oceniono 17 razy 5

  Co to jest homofobia - gdyby jeszcze wytłumaczyli? Bo fobia to irracjonalny lęk. A ja się pederastów nie boję. Może tylko obawiam się homopedofili (np wśród księży) ale to chyba akurat uzasadnione, skoro Gazeta jest w szpicy krucjaty antypedofilskiej?

 • michus00

  Oceniono 25 razy 5

  Jaki lider skoro Na Łotwie jest lepiej ?

 • Jerzy Kołodziej

  Oceniono 27 razy 5

  Tylko ze to w centrum Paryża "pani Trans" została opluta i spoliczkowana i co dzieje się regularnie
  Ciekawe czy ranking bierze pod uwagę atakivfizyczne przeciw LGBT ?

 • zdziwiony6

  Oceniono 37 razy 5

  Masowy napływ imigrantów z Afryki i z Bliskiego Wschodu powoli zmieni tę sytuację w Europie Zachodniej. Wspomniane parametry nie będą już takie pozytywne, bo Mahmud nie lubi tych postepowych, europejskich obyczajów.

 • pytlarro

  Oceniono 6 razy 4

  sory, jesli ktos w rankigu przyznaje taka sama wage punktowa do karania za tzw "mowe nienawisci" co do konstytucyjnej wolnosci zgromadzen, to czy mozemy taki ranking brac powaznie? Tak, bo ranienie uczuc jest tak samo straszne, jak palowanie za wyjscie na ulice z protestem

 • tornemorgren

  Oceniono 6 razy 4

  Miarą rozwoju jest dostęp do eutanazji i konstytucyjne usankcjonowanie "rodziny" bez możliwości rozmnażania. Brawo. Tego, k.... nie wytrzymuje żadna logika.
  Dyktatura mniejszości w praktyce. Jeśli według naukowców, homoseksualistów jest 3%, niech będzie, że "praktykujących" jest połowa tego, z tej połowy niech połowa ma zakusy na założenie "rodziny", to jakiej części społeczeństwa sprawa dotyczy? Czy działania nie są kosmicznie NIEWSPÓŁMIERNE?
  Niestety doszło do wypaczenia pojęcia tolerancji i zastąpienia jej tolerancją represywną.

 • andrzejwrobel

  Oceniono 4 razy 4

  Alez dziennikarstwo... To wreszcie jestesmy tym liderem, czy jednak nie! Moze za rok wskoczymy na fotel lidera...

 • skp110

  Oceniono 10 razy 4

  Tylko się cieszyć, choć może być jeszcze lepiej

 • slsmyl

  Oceniono 8 razy 4

  A gdzie ta fobia? Brak akceptacji to nie jest fobia.

 • dyfly

  Oceniono 8 razy 4

  Jestem dumny z tego wyniku.

 • qwardian

  Oceniono 10 razy 4

  Powinno być zero na sto, wtedy się od nas wyniosą..

 • dwa_grosze

  Oceniono 22 razy 4

  Gorzej niż na Łotwie? Pogięło was w tej absurdalnej propagandzie. Trzeba jak najszybciej do Łotwy dorównać a później przegonić ! I życzyć tego trzeba każdemu krajowi.

 • icc217

  Oceniono 8 razy 4

  I b.dobrze.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 20 razy 4

  A teraz prosimy kolejna soroszystowska organizacje, najlepiej pana Kramka i Kozlowskiej, o opublikowanie swojego rankingu. Nie znajac wynikow juz wiemy, ze “homofobia rozpanoszyla sie w Polsce na dobre”. Teraz jedynie czekamy na “wiarygodne” procenty. A w sumie po co one, skoro wiadomo, co wiadomo.

 • piesnakoty

  Oceniono 18 razy 4

  "Z rankingu dowiadujemy się m.in. w których krajach obowiązuje równość małżeńska"
  – przecież w Polsce i całej UE wszystkie małżeństwa są równe wobec prawa.

 • takaprawda

  Oceniono 8 razy 4

  Ten ranking to kompletna lipa. Irlandia ma 47 pkt, gdzie pedaraści i lezby łażą goło po ulicach, obszczywają rynny po pijaku, drą ryje. A wszyscy Irlandczycy biją im brawo, przytulają i chcą pogadać. Poza tym Irlandczycy są dumni z tego, że są tolerancyjni. Ten ranking to nie tylko kłamstwo, ale i policzek dla tych ludzi, którzy stawiają się niemal w komplecie na paradach gejów, jakby to było święto Patryka. Proponuje twórcom rankingu, sponsorowanego przez homoloby, żeby się stuknęli, a później poszli się walić. Bye

 • tomek_pb2

  Oceniono 6 razy 4

  Artykuł jest nieprecyzyjny. Może po to, żeby mógł być tendencyjny. Niżej niż w Polsce oceniono też prawa homoseksualistów, w bardzo cywilizowanych i zamożnych państewkach jak Monako, San Marino czy Liechtenstein. Poza tym , jak wynika z tabeli, jest sporo krajów bez małżeństw homoseksualnych, w tym kraje o wysokim poziomie cywilizacji jak W. Brytania, Szwajcaria, a nawet takie europejskie kolebki zarówno cywilizacji jak i homoseksualizmu jak Grecja i Włochy. W tych krajach ,a także w kilku innych, też górujących cywilizacyjnie nad Polską (Czechy , Estonia) dwóch homoseksualistów może sobie zawrzeć notarialną umowę odnośnie swojego związku i wzajemnych obowiązków i relacji i warunków jej zerwania. To jednak nie skutkuje nabywaniem najważniejszych praw małżeńskich. Głownie nie daje prawa adopcji dzieci przez parę homoseksualną. Zdrada w pożyciu seksualnym, nie skutkuje takim orzeczeniem jednostronnej winy, która niesie skutki finansowe ( nie wpływa na podział majątku, wysokość alimentów itp). Nie ma możliwości wspólnego korzystnego opodatkowania PIT takich partnerów itp. A poza tym, te kraje najwyżej ocenione jako przyjazne dla homoseksualistów, to nie koniecznie czołówka europejskiej cywilizacji i gospodarki. Gospodarka Portugalii nie jest chyba ponad 3 x produktywniejsza niż Włochy, 2x niż Szwajcaria czy 1.5 raza od Niemiec czy Irlandii. Chorwacja to też żaden cywilizacyjny gigant nawet w porównaniu z Polską, nie mówiąc o Czechach, Słowenii czy Włochach.

 • jael53

  Oceniono 38 razy 4

  Najnowsze wyzwanie: równać do Rosji, bo o Azerbejdżanie na razie marzyć nie można.

 • marcin1948

  Oceniono 3 razy 3

  Cieszy ta klasyfikacja, szkoda tylko że Łotwa Nas wyprzedza.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 7 razy 3

  Gejzecie nie podoba sie termin “homolobby” ? Trudno. Ale tkwicie w nim po czerskie uszy.

 • eldemon

  Oceniono 9 razy 3

  Dobrych wiadomości nigdy za wiele!
  Aż serce rośnie , aż chce się żyć!

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 7 razy 3

  zayebiście!
  i tak trzymać!

  xuj mnie obchodzą rankingi organizacji zrzeszających zboków.

 • citaobscura

  Oceniono 5 razy 3

  No to obrońcy pederastow mają problem bo pedofile w sutannach to pederasci...

 • stara_ale_jara

  Oceniono 5 razy 3

  Geje niech sobie robią co chcą, ale niech na siłę nie robią ze swej orientacji cnoty-cytując za Michalkiewiczem. I ja się z tym absolutnie zgadzam. Niech sobie wtykają, byle zachowali to dla siebie i nie udawali że są tacy poszkodowani

 • gab48

  Oceniono 3 razy 3

  "Najmniej, bo zero punktów uzyskaliśmy w kategorii przestępstwa z nienawiści rozumianych jako akty agresji w stosunku do osób LGBTI, których źródłem jest homo-, bi- i transfobia" - wyjaśnia Kampania Przeciw Homofobii.
  Sorry ale mnie to nic nie wyjasnilo. Polskie prawodawstwo nie reaguje kiedy ktos jest agresywny wobec LGBT? Albo moze "w Polsce bija gejow"?
  Jedno takie zdanie niweczy trud

 • harari

  Oceniono 7 razy 3

  .
  Biedroń przez te wszystkie lata swojej obecności w przestrzeni publicznej i medialnej zohydził gejów i lesbijki w oczach społeczeństwa stąd taki wynik.

 • remislanc

  Oceniono 7 razy 3

  LGBTEUROAGD won z ulic do swoich mieszkanek ( szafeczek)

 • premio12

  Oceniono 9 razy 3

  Żygać sie chce od takich rankingów, robionych przez homolobby...

 • poljack

  Oceniono 3 razy 3

  żydów nie biją nie zabijają obcokrajowców nie biją nie zabijają i Polskę nazywa się homofobicznym państwem tylko homofob mógł coś takiego napisać

 • wilanow56

  Oceniono 39 razy 3

  Tak dalej trzymac Polacy! Brak spolecznej akceptacji na seksualne wypaczenia czy zboczenia jest w tym przypadku przymiotem polskiego narodu!

 • com.pl767

  Oceniono 25 razy 3

  Spoko mam nadzieje ze za rok polska będzie miała pierwsze miejsce cieszy mnie to jeszcze czego zeby padalce gady miały dziecko i od małego wmawiały ze padalce gady są ok

 • wilanow56

  Oceniono 17 razy 3

  Niestety ale widok pary mezczyzn publiczenie okazujacych namietnosc przyprawia mnie o mdlosci. Traktuje to jako celowa demonstracje nielicznej odrebnosci, ktora oczekuje aceptacji pozostalej wiekszosci. Homoseksualizm nie ogranicza sie wylacznie do dewjacji, ktora wraz z popularyzajia moze stanowic zagrozenie dla przetrwania gatunku ale jest takze wynaturzeniem prowadzacym do wypaczen socjalnych, kulturowych oraz spolecznch. Przyjmowanie seksualnych wypaczen czy dewiacji za norme pociaga za soba konsekwencje w zachwianiu balansu czy harmoni w funkcjonowaniu spolecznosci. Ogolnie, kultorowe i spoleczno-obyczajowe standarty czy normy nie powinne byc ustanawiane przez nieliczne procentowo jednostki oczekujace akceptacji czy moralnego podpozadkowania pozostalej wiekszosci.

 • michus00

  Oceniono 17 razy 3

  Propaganda gazetki nawet w takim temacie nie ucichnie, chyba, że drugie miejsce to tez lider (chciałoby się, może za rok:)

 • piesnakoty

  Oceniono 15 razy 3

  Nie będzie zbok pluł nam w twarz,
  Ni dzieci nam pedalił.
  Orężny wstanie hufiec nasz,
  Duch będzie nam hetmanił,
  Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...
  - Tak nam dopomóż Bóg!

 • yacie

  Oceniono 19 razy 3

  Akurat w tym przypadku , to nie ma się o co martwić. To dobrze...

 • dert4

  Oceniono 6 razy 2

  a GW jeszcze szerzy homofobię, bo zwalcza pedofilów !
  Wyborcza to ciemnota i zabobon !

 • candlekeep

  Oceniono 4 razy 2

  Czy autor ma świadomość znaczenia słowa "lider"? Zdecydujcie się - albo jest liderem, albo jest na drugim miejscu - a więc liderem nie jest.
  Odrobina szacunku do czytelnika. Warto.

 • 213g

  Oceniono 14 razy 2

  Najpierw homoseksualiści zabawiają się we własnym gronie, póżniej często zabierają się za dzieci, homoseksualna pedofilia to poważny problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX