Gorzów Wielkopolski. Bójka Polaków i Ukraińców. Nie żyje 40-letni mężczyzna

Do bójki doszło przed jednym ze sklepów monopolowych w województwie lubuskim. Sprzeczka miała wywiązać się po tym, jak obywatele Ukrainy zaczęli zaczepiać pracującą w sklepie ekspedientkę.
Zobacz wideo

Do zdarzenia, o którym informuje Polsat  News w programie "Interwencja", doszło 21 kwietnia w niedzielę wielkanocną. Wieczorem przed sklepem monopolowym w Gorzowie Wielkopolskim doszło do bójki grupy Ukraińców z Polakami.

Bójka Polaków z Ukraińcami w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje 40-letni mężczyzna

Według świadków czterech obywateli Ukrainy zaczęło zaczepiać ekspedientkę sklepu, co było powodem reakcji innej grupy Polaków. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka, która zakończyła się bójką. Najcięższych obrażeń doznał 40-letni Polak, który miał być uderzany głową w kwietnik. W momencie przyjazdu karetki mężczyzna był przytomny, jednak w wyniku ciężkich obrażeń głowy i niewydolności krążeniowo-oddechowej, pacjent zmarł po czterech dniach hospitalizacji.

Po bójce trzech obywateli Ukrainy ukryło się w jednej z kamienic, tam tez zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji. Jak podaje dziennikarz programu "Interwencja" Polsat News Ukraińcy mieli mieć przy sobie noże. Dziennikarze dotarli też do ich współlokatorów, którzy przyznali, że mężczyźni bywali agresywni po spożyciu alkoholu. Obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Oskarżonym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie mężczyźni przebywają w areszcie.

Więcej o:
Komentarze (200)
Gorzów Wielkopolski. Bójka Polaków i Ukraińców. Nie żyje 40-letni mężczyzna
Zaloguj się
 • jakobhorner

  Oceniono 38 razy 24

  takie sprawy - wyrok skazujący, ale zaraz potem miś w paszport i nigdy więcej w EU. Tak samo pijani kierowcy spoza Europy, potencjalni wielokrotni zabójcy. Miś i won.

 • siwywaldi

  Oceniono 40 razy 18

  He, he...
  I historia zatoczyła koło. Współcześni "Skrzetuscy" pobili się z "Bohunami". Od siebie dodam, że najprawdopodobniej o współczesną " Kurcewiczównę", zatrudnioną w owym sklepiku przez współczesnego "Wiśniowieckiego"... 😂😂😂

 • Oceniono 52 razy 16

  Zaczęli się czuć jak u siebie. Wina Polaków, że ich tabunami sprowadzają. Pokoje wynajmę ukraińcom, zatrudnię ukraińców?takich ogłoszeń jest pełno. A podobno rząd miał stworzyć warunki dla Polaków z zagranicy, by wrócili do Ojczyzny. I co ?

 • xan-ti

  Oceniono 25 razy 13

  Noże noszą tylko bandyci, Arabowie i jak widać ukraińcy też. PiS nasprowadzał nożowników i nie ma nad tym kontroli ze wzgledu na gigantyczną ilość non stop wlewającą sie ze wschodu.

 • kozenak

  Oceniono 21 razy 13

  Już dawno nie powinno być tego paragrafu - zabił i tyle po co drążyć pobicie

 • wusu

  Oceniono 24 razy 12

  ludzie agresywni po wypiciu alkoholu nie powinni pic alkoholu, wspolczuje rodzinie pobitego na smierc Polaka,

 • lica79

  Oceniono 13 razy 11

  PIS straszył Polaków 7t kobiet i dzieci tymczasem za ich rządów Polskę zalała fala ponad 2 mln Ukraińców.

 • Oceniono 18 razy 10

  I przez takich współplemieńców normalnie Ukraińcy na przykład na budowie współpracujący z Polakami mają spieprzone opinie

 • olywerus

  Oceniono 50 razy 10

  Normalnie tytuł powinienem być grupa Ukraińców w Gorzowie Wielkopolskim zabiła Polaka.
  Ale poprawność polityczna każe przekłamywać fakty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX