Łapy. Mężczyzna nagrany przy szkole. Szuka go policja. "Złapał dziecko za spódnicę"

Policjanci z Łap w woj. podlaskim poszukują mężczyzny, który w środę miał zaczepić uczennicę jednej z tamtejszych szkół podstawowych. Sylwetkę podejrzewanego zarejestrowała kamera szkolnego monitoringu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w środę w rejonie Szkoły Podstawowej przy ul. Polnej w Łapach. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Białymstoku, sprawca miał "doprowadzić do innej czynności seksualnej". Funkcjonariusze nie doprecyzowali w komunikacie, co wydarzyło się w pobliżu placówki.

Jak informuje portal Poranny.pl, ojciec jednej z uczennic zgłosił, że nieznany mężczyzna złapał 15-letnią dziewczynę za spódnicę. Miał jej także powiedzieć, że ma ładne nogi. 

Wizerunek mężczyzny, który odpowiadał rysopisowi, zarejestrowała kamera szkolnego monitoringu.

"Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Łapach pod numer telefonu 85 715 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112" - apelują policjanci.

Więcej o: