Warszawa. Zabójstwo 29-letniej kobiety na Ursynowie. Została zadźgana

Zabójstwo w Warszawie. W nocy ze środy na czwartek w jednym z mieszkań na Ursynowie znaleziono martwą kobietę. Miała liczne rany kłute. W sprawie zatrzymano już dwóch mężczyzn, ale prokuratura nie chce mówić o wielu szczegółach. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z zatrzymanych jest partner kobiety.
Zobacz wideo

W Warszawie doszło do zabójstwa 29-letniej kobiety. Prokuratura Rejonowej Warszawa Ursynów informuje, że w czwartek zarejestrowała postępowanie dotyczące tej sprawy. 

Warszawa. Zabójstwo 29-letniej kobiety na Ursynowie

Jak podaje prokurator Łukasz Łapczyński w rozmowie z Gazeta.pl, do zabójstwa doszło w nocy z 8 na 9 maja. Ciało kobiety znaleziono w jednym z mieszkań bloku przy ul. Dunikowskiego (Ursynów) w Warszawie. Prokurator dodaje, że pokrzywdzona miała na ciele liczne obrażenia ciała, które zostały zadane ostrym narzędziem. 

W sprawie zatrzymano już dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Na razie trwa ustalanie jaka była ich rola

- mówi prok. Łukasz Łapczyński. Jak nieoficjalnie ustaliło Tvnwarszawa.pl, jeden z mężczyzn mógł być partnerem 29-latki i to właśnie on miał zadzwonić po służby ratunkowe. 

Czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia i zwłok, odbyły się już w nocy z środy na czwartek. Na miejscu oprócz prokuratora obecny był także biegły z zakresu medycyny sądowej. Udało się zabezpieczyć materiał dowodowy. Teraz śledczy czekają na sekcję zwłok, która pozwoli ustalić więcej szczegółów. Ciało 29-letniej kobiety zostało już przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie będzie  przeprowadzona sekcja zwłok. 

- Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia, więc z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, na tym etapie nie mogę przekazać szerszych informacji dotyczących okoliczności zabójstwa - mówi prok. Łukasz Łapczyński. 

Więcej o: