Piła. Zaginął 42-letni Marcin Kozakiewicz. Ostatnio do rodziny dzwonił z Holandii

Policja poszukuje 42-letniego Marcina Kozakiewicza. Mężczyzna przestał kontaktować się ze swoją rodziną. Od roku zaginiony pracował w Holandii.
Zobacz wideo

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują 42-letniego Marcina Kozakiewicza. Zaginięcie zgłosiła rodzina, które utraciła kontakt z mężczyzną. 

Piła. Zaginął 42-letni Marcin Kozakiewicz - policja publikuje zdjęcie i rysopis mężczyzny 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznik KPP w Pile podkom. Żanetę Kowalską mężczyzna po raz ostatni kontaktował się ze swoją rodziną dzwoniąc z Holandii. Bliscy zaginionego nie mają jednak pewności, czy wrócił on do kraju. W czynnościach poszukiwawczych polskim funkcjonariuszom pomogą także policjanci z Holandii.

Marcin Kozakiewicz ma 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, szpakowate włosy, twarz owalną bez znaków szczególnych. Na stronie internetowej policja udostępniła również zdjęcie zaginionego. 

Zaginiony 42-letni Marcin Kozakiewicz.Zaginiony 42-letni Marcin Kozakiewicz. fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile (pila.policja.gov.pl)

Osoby, które mogą posiadać informacje na temat aktualnego miejsca pobytu Marcina Kozakiewicza proszone są o kontakt pod numer 112 oraz bezpośrednio z komendą w Pile, która przyjmuje zgłoszenia pod telefonem 67 353 15 60.