Komentarze (936)
Tęczowa Matka Boska. Przeor Jasnej Góry: Nikt nie chciałby, żeby ktoś tak szkalował nasze mamy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • icek20

  Oceniono 23 razy 21

  Nikt by nie chcial zeby dzieci biskupi macali i nne zboki.

 • mazzini890

  Oceniono 17 razy 17

  Ale za to tolerowanie nazistów na Jasnej niegdyś Górze i krycie pedofilii ojcze przeorze to już zgodne z nauką Jezusa? Ksiądz Józef Tischner powiedział kiedyś: "Był taki czas, kiedy Europa, także Polska, były zagrożone przez terroryzm lewicowy. W tej chwili terroryzm lewicowy, czerwone brygady, odeszły w przeszłość, natomiast podnosi głowę, daje o sobie znać, terroryzm prawicowy. I uważam, że to jest jakieś niebezpieczeństwo. Bo ten prawicowy terroryzm ma bardzo często pełną gębę religii. On się legitymizuje szlachetnymi i pięknymi wartościami chrześcijańskimi. No i kusi Kościół. To jest wielka pokusa dla Kościoła. Ma bardzo piękne obietnice. Pech chce, że znam trochę historii, a zwłaszcza ten okres romansu Kościoła z hitleryzmem w Niemczech. Ostrzegam, ale nie po to, aby obrazić, tylko po to, żeby przemyśleć".Za .deon.pl
  Lub to : - Osoba konsekrowana, wybrana przez Boga, by prowadzić dusze do zbawienia, poddaje się swojej ludzkiej słabości, czy też chorobie, stając się w ten sposób narzędziem szatana. W wykorzystywaniu widzimy rękę zła, która nie oszczędza nawet niewinności dzieci - mówił papież. Franciszek

 • ola-blue

  Oceniono 17 razy 17

  Jakie z was stróże świętości!!!! Codziennie pod murami Jasnej Góry straganiarze obrażają wrażliwość wierzących, sprzedając kiczowate, koszmarne wizerunki Matki Boskiej naklejone na obrzynkach drewna i plastikowych paskudztwach. Nie rusza was obraz Matki Boskiej Częstochowskiej profanowany na przedmiotach codziennego użytku: kubkach, talerzykach, pojemnikach na wodę święconą i innym badziewiu??? Ale obraża was wołanie o miejsce gejów i lesbijek w kościele, jakby w kościele mało było księży i zakonnic o homoseksualnej orientacji. OBŁUDNICY!!!!!

 • tadek1300

  Oceniono 19 razy 17

  Kawałki blach z samolotu rozpieprzonego w Smoleńsku w oryginale "świętego obrazu" na Jasnej Górze to oczywiście wszystko OK.

 • mawik_net

  Oceniono 19 razy 17

  Wszystkim, których obraziła tęcza Matki Boskiej, życzę homoseksualnych dzieci albo wnuków! Matka Boska na pewno pochyliłaby się z miłością nad każdym skrzywdzonym homoseksualistą i jego matką ! Ja jestem przekonana że Jej ta aureola nie obraża.

 • munaciello

  Oceniono 19 razy 17

  A przeor widział wizerunek Matki Boskiej Dobrej Rady albo średniowieczne przedstawienia Sądu Ostatecznego?
  Tak, to straszne, ale na nich jest tęcza.
  Będą modły przebłagalne?

 • boniface

  Oceniono 19 razy 17

  Mama przeora była ciemna jak tabaka w rogu i takie same „cudo” wydaliła na ten świat. Przykro ze nie znała tęczy przymierza.

 • qnqn

  Oceniono 16 razy 16

  A moja mama była w pełni szczęścia kiedy przyniosłem jej laurkę z przedszkola, na której była ona, mój tata, brat i nasz pies, no i oraz ja, a nad nami tęcza, motylki, słoneczko...
  Biedny człowiek, pewnie jego mama wolała laurki z diabłami.

 • wzaleski1157

  Oceniono 17 razy 15

  Ja, według tzw Przeora, nie chcę, by księża gwałcili moje dzieci. Tęcza Ich nie gwałci Panie , niestety zwany księdzem..

 • sobieryba

  Oceniono 16 razy 14

  przejrzyj ojczulku szaliczki "pielgrzymów wyklętych"- same cytaty z Biblii...

 • bogucjusz

  Oceniono 16 razy 14

  "Strażnicy świętości", przyjęliście w tym "świętym" miejscu bandę faszoli, narodowców, kiboli, chuliganów i innego tałatajstwa i błogosławiliście im. To tak, jakbyście ten obraz sami udekorowali nie tęczą, a swastykami.

 • bonifacyp

  Oceniono 18 razy 14

  Wielbienie obrazœw to bałwochwalstwo, czyli ciężki grzech.

 • fury11

  Oceniono 16 razy 14

  A sprzedawanie pod Jasną Gorą tandetnych gadżetów z wykorzystaniem świętych symboli np. buteleczek w postaci figurki MB z odkręcąną głoówką to nie jest wg przeora profancja? A może ojczulkowie mają procent od producentów i handlarzy i wtedy sprawy nie ma?

 • magnificencjas

  Oceniono 18 razy 14

  W sprawie znieważonej Niepokalanej i Karmelitów z Woli Gułowskiej.
  Umiłowani Bracia i Siostry!
  Prasa i portale donoszą o wielkiej profanacji jaka miała miejsce podczas najświętszej eucharystii. Uważam że celebrans jest bez winy albowiem odruch wymiotny czyli tak zwany rzyg (puszczenie pawia) jest niezależny od woli delikwenta a fakt że był na kacu (czy nawet pod wpływem używek po balangowaniu ze Strażakami Pożarnymi pod patronatem św. Floryjana) nie wyklucza ważności całego mszalnego szamaństwa i cudu transsubstancjacji - czyli wcielenia wafelka.
  Skoro nie ma winy nie może być kary a zatem Pan Bóg nie wymaga żadnych przebłagań i modlitewnych wynagrodzeń zwanych ekspiacją za czyny które powstały bez winy czyli wbrew woli delikwenta - niewinnego Pan na Niebiosach nie karze.
  Zresztą gdyby to Boga urażało to by go raził, piorunem przy ołtarzu.
  Amen!

 • cena1309

  Oceniono 19 razy 13

  Tabuny narodowców pijanych,ze swastykami i race oświetlające klasztor...to przeorowi nie stoi na przeszkodzie? To jest najazd barbarzyńców nic nie mającego wspólnego z wiarą,tak jak i cały Kościół Kat. ! Straciliście całą ,,duchowość" została chciwość- na kasę,władzę i seks!

 • calun_torunski

  Oceniono 17 razy 13

  Nasze mamy? To po co "niepokalane poczecie"? Nasze mamy poczynaly nas w sposob skalany. Przypomnial sobie o "mamach" hipokryta.

 • stfur0000

  Oceniono 17 razy 13

  Przeor Jasnej Góry juz wystarczająco się zchańbił zapraszając do siebie faszystów. Lepiej niech zamilknie siedząc na całym złocie, które nazbierali (a raczej nakradli) braciszkowie przez wieki.

 • esque

  Oceniono 13 razy 13

  Najbardziej wstrżasające jest to, że ci wszyscy katolicy, powołujący się na Biblię jako wyznacznik swojej wiary chyba do niej nigdy nie zaglądali - dekalog został zmieniony przez facetów w sukienkach w watykanie i wyrzucono z niego przykazanie o rzeźbach i obrazkach - pewnie po to by móc na tym zarabiać:

  Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
  Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy. Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty. Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. Nie będziesz zabijał. Nie będziesz cudzołożył. Nie będziesz kradł. Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek. Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.

 • ksks3

  Oceniono 17 razy 13

  Gdzie ten pajac widzi profanacje ?

 • vincento_mocca

  Oceniono 12 razy 12

  Podobno niejeden ministrant ma księdza w dupie.

 • kenijro

  Oceniono 12 razy 12

  Pan przeor pod określeniem "matka" widzi najwyrazniej ciemną babuszkę co tylko leży z paciorami w kościele.

 • yaspiman

  Oceniono 12 razy 12

  twojej matki nikt nie szkaluje.
  a to jest zwykły obrazek, jakiejś kobiety, której wy oszołomy nadaliście boskość.
  cokolwiek to znaczy.

 • andrzej2310

  Oceniono 14 razy 12

  Przeor już dawno związał się z neonazistami i odprawia im msze. Więc tam nikt go nie szkaluje , a obrazek matki w tęczy razi.

 • Pik- Aczu

  Oceniono 16 razy 12

  Nikt nie chciałby żeby w Polsce rządziły klechy. Amen

 • asyaba

  Oceniono 14 razy 12

  panie przeor, a faszyści w klasztorze to nie profanacja całego tego świętego miejsca dla Polaków, to nie jest większa profanacja wizerunku Matki Boskiej niż ta urocza tęcza, Zacznij myśleć człowieku, po to Bóg dał ci rozum.

 • taunus68

  Oceniono 16 razy 12

  Wielbicie kiboli,wmawiacie im,że są solą tej ziemi,ludzie którzy sciągają haracze,kradną samochody i sprzedają dragi naszym dzieciom,możesz się chłopie modlić do usranej śmierci wątpię aby na Jasnej Górze był jeszcze Bóg...

 • bob1959

  Oceniono 14 razy 12

  Najpierw Gądek potem przeor.
  Koniec świata blisko...

 • alinawaz

  Oceniono 13 razy 11

  Dziwne, że hajlująca na Jasnej Górze Młodzież Wszechpolska nie profanuje i nie obraża Matki Boskiej, a tęcza, która jest przecież znakiem przymierza Boga z człowiekiem profanuje. Czy ci ludzie nie czytają Biblii - świętej księgi chrześcijaństwa?

 • bm_russell

  Oceniono 11 razy 11

  Najśmieszniejsze i najohydniejsze w tym wszystkim jest to, że obraz ten jest zrabowany z prawosławnej cerkwi.

 • 11lech

  Oceniono 11 razy 11

  Tajemnica "niepokalanego" poczęcia,jasnej gwiazdy i trzech króli : Przychodzi matka z trzynastoletnią córką do lekarza: - Panie doktorze, moja córka skarży się na mdłości! - Pani córeczka jest w ciąży - stwierdził pan doktor po zbadaniu dziewczęcia. - Ależ ona ma dopiero trzynaście lat, nigdy nie miała nic do czynienia z mężczyznami! Prawda, córeczko, że jesteś dziewicą? - Tak, mamusiu - przytaknęło dziewczątko skromnie. Na to lekarz się zamyślił i zaczął wpatrywać się w okno. - Panie doktorze, czy wszystko w porządku? - zapytała zaniepokojona mamuśka po chwili przedłużającego się milczenia. - Widzi pani - odpowiedział lekarz - po prostu, gdy ostatni raz miała miejsce taka bzdurna, wręcz idiotyczna sytuacja, na niebie pojawiła się podobno jakaś jasna gwiazda i przybyło trzej nawiedzonych podających się za króli, więc siedzę, wypatruje i czekam

 • new.joiner

  Oceniono 11 razy 11

  Pierdylion kiczowatych quasi-pamiątek sprzedawanych w tych wszystkich Licheniach i Częstochowach TO NIE JEST PROFANACJA. Polityka z ambon TO NIE JEST PROFANACJA. Ukrywanie pedofilów TO NIE JEST PROFANACJA. Służenie mamonie TO NIE JEST PROFANACJA. Tęczowa aureola - to prawdziwa profanacja... Nieprawda?

 • eryk2

  Oceniono 11 razy 11

  Przeorze! A ja nie chciałbym widzieć, jak zamieniacie Jasną Górę w Łysą Górę na sabaty neohitlerowców... Zostanie po was ciemny dół...

 • sunzi15

  Oceniono 11 razy 11

  Patron nazistow z Lysej, tfu, Jasnej Gory rznie glupa
  i sieje wiatr. Zbierze burze.

 • andrzej2310

  Oceniono 15 razy 11

  Przeor umiłował neonazistów, im msze odprawia, a innych nie koniecznie obdarza miłością chrześcijańską.

 • wolfpe

  Oceniono 13 razy 11

  Dziwne , że przeor dostrzega zło w tęczy, symbolu biblijnym. Może to kumpel jarozbawa, który w białych różach widzi agresję. A obydwaj nie widzą brunatnych agresorów . Hmmm

 • kuba161048

  Oceniono 13 razy 11

  Ilu jeszcze głupków zabierze głos w tej sprawie.
  No do boju cymbały w koloratkach.

 • korrado2010

  Oceniono 11 razy 11

  Gdyby takimi samymi obrazkami hsbdliwano pod Jasną Górą i procent od sprzedaży trafiałby do kieszeni przeora, to już by nie był taki oburzony.

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 13 razy 11

  Dobra matka kocha i troszczy się o wszystkie swoje dzieci, jeśli już się urodziły: i te mniej urodziwe, i te niewystarczająco mądre, i te z in vitro, i te z niepełnosprawnością, i te dotknięte jakąś chorobą, i te sprawiające kłopoty, i te lgbt, i te wydawałoby się całkiem zdrowe i teoretycznie "normalne". W niektórych sytuacjach walczy o ich dobro i prawa oraz sprzeciwia się upokarzaniu i wykluczaniu.
  Czy według kościoła z Maryją jest inaczej?! Nie wszyscy, tylko 'lepszy sort' i 'silni' chłopcy mogą "uciekać się pod Jej obronę"?!

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 15 razy 11

  A jak skomentowała fakt nalepiania w różnych miejscach jej wizerunku osoba bezpośrednio zainteresowana?

 • yankes1968

  Oceniono 10 razy 10

  Panie biskup, zbieramy podpisy pod projektem ustawy o repolonizacji kościelnych majątków a także o powstanie komisji reprywatyzacyjnej, która prześwietli dzikie zwroty majątków. I co pan na to?

 • batura3

  Oceniono 10 razy 10

  Facet, puknij sie w swoje katoczólko. Moja Mama uwielbia tęczę na boskim :) niebiei jest osobą wierzącą:))))

 • petrucchio

  Oceniono 10 razy 10

  Ja bym tam nie zaprosił ONR z pochodniami i celtyckimi krzyżami do domu mojej mamy.

 • 4head

  Oceniono 10 razy 10

  "Profanacją" dla mnie jesteś ty "przeorze"..

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 10 razy 10

  z tego co tu czytam, to przeor powinien w trybie pilnym udac się do psychiatry

 • heko77

  Oceniono 12 razy 10

  Ostatnie wydarzenia profanacji Jasnogórskiego Obrazu bardzo nas bolą, bo dotykają Świętości, której my, tu na Jasnej Górze jesteśmy stróżami to przeora razi a "ślubowanie" wszech wolaków w sali Kordeckiego nie.Zakłamani do szpiku kości

 • stemp10

  Oceniono 12 razy 10

  Rozumiem że matka jest szczęśliwa jak pedofilia w kościele jest zamiatana pod dywan albo gdy narodowcy i faszyści ją odwiedzają osobiście. Nie było bowiem modlitw ekspiacyjnych z tego powodu

 • 1asz

  Oceniono 14 razy 10

  A kiedy różańcowa modlitwa ekspiacyjna za profanację Maryi i miejsca kultu religijnego przez nazioli??

 • justas32

  Oceniono 14 razy 10

  Panie Przeor - poproszę jakiś dowód na istnienie boga. Nie ma ? To znaczy że bierzecie od ludzi pieniądze za modlenie się do ściany albo do obrazu ...

 • kroliklesny

  Oceniono 10 razy 10

  Pan przeor raczy pieprzyc! Maryja moze byc namalowana tak jak artysta sobie wyobraza. Nikt nie profanowal obrazu na Jasnej Gorze, a podobienstwo maryjne wynika z pewnych kanonow- tak sie Matke Boza przedstawia; przeciez to TYLKO obrazek, wiare powinny owieczki miec w sercu, koniec koncow wyszlo na to, ze wolacy czcza obraz, czyli przedmiot, czyli dopuszczaja sie balwochwalstwa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX