Berlin. Zaginięcie 17-letniej Patrycji. Dzwoniła z Niemiec z płaczem. Nastolatka odnaleziona

17-letnia Patrycja, która zaginęła jeszcze przed majówką, odnalazła się. Dziewczyna pojechała do Berlina, skąd zadzwoniła do swojej mamy. O odnalezieniu nastolatki poinformowała grupa "Zaginieni przed laty", która pomagała w poszukiwaniach.
Zobacz wideo

24 kwietnia 2019 roku zaginiona 17-latka wsiadła do autobusu w podwarszawskiej miejscowości Szelków. Pojechała do Warszawy, gdzie miała spotkać się z chłopakiem. Nie powiedziała swoim rodzicom, że chce wyjechać za granicę, jednak dzień później zadzwoniła do mamy z dworca autobusowego Ostbahnhof w Berlinie. 17-letnia dziewczyna poprosiła o telefon przypadkowo spotkaną kobietę. 

Zaginiona 17-latka została odnaleziona. Przebywa pod opieką niemieckiej policji

Rozmowa Patrycji z mamą trwała tylko chwilę, po czym dziewczyna się rozłączyła. Jej mama zadzwoniła ponownie na numer, z którego zadzwoniła 17-latka i dowiedziała się od właścicielki telefonu, że dziewczyna była w okolicach dworca Ostbahnhof w towarzystwie chłopaka, że płakała i prawdopodobnie zepsuł jej się telefon.

W poszukiwaniu 17-letniej Patrycji pomagała działająca na Facebooku grupa "Zaginieni przed laty" i to właśnie ona poinformowała o odnalezieniu dziewczyny. Jak informuje "Wirtualna Polska", dziewczyna przebywa pod opieką niemieckiej policji, a jej mama jedzie na miejsce, żeby ją odebrać.

Działajmy razem na rzecz ochrony klimatu. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: