Powiat grodziski: wypadek w Henryszewie. Pijana kobieta uderzyła samochodem w budynek mieszkalny

W niedzielę rano kobieta jadąca samochodem marki volkswagen uderzyła w budynek mieszkalny w Henryszewie (gmina Jaktorów). Jak się okazało, miała ponad dwa promile alkoholu we krwi.
Zobacz wideo

Według informacji, do których dotarł lokalny portal grodzisknews.pl, do wypadku doszło po godzinie 10.00 w Henryszewie (gmina Jaktorów, powiat grodziski). - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierująca volkswagenem zamiast skręcić, pojechała prosto. W konsekwencji prowadzone przez nią auto uderzyło w budynek mieszkalny i uszkodziło jego elewację - powiedziała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po wykonaniu badania okazało się, że kobieta, która kierowała samochodem, miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. - Pod jego wpływem był także mężczyzna podróżujący jako pasażer, który odniósł obrażenia głowy - dodała rzeczniczka grodziskiej policji.

Kierująca pojazdem odpowie za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Została również zatrzymana do momentu aż wyjaśni się, w jakim stanie jest pasażer samochodu.

***

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony oceanów i ich mieszkańców. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: