Łobżenica koło Piły. Dwaj mężczyźni terroryzowali wieś, wywozili ludzi do lasu

30-latek i jego 32-letni znajomy trafili do aresztu. Jak podaje policja, od dłuższego czasu terroryzowali mieszkańców własnej wsi w gminie Łobożenica koło Piły.
Zobacz wideo

Policja dostała informację o tym, że ktoś sieje terror w gminie Łobożenica k. Piły. Zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 30 i 32 lat. To mieszkańcy jednej z wsi w gminie. Zapewne niczego się nie spodziewali, bo zostali zatrzymani na "swoim" terenie.

Pobicia, wywożenie ludzi do lasu, groźby podpaleń, do tego wyłudzanie pieniędzy - na 30-latkach ciążą poważne oskarżenia. Już usłyszeli zarzuty - m.in. "pobicia, gróźb, wymuszeń rozbójniczych, zmuszania do określonych zachowań, rozbojów, posiadania i udzielania narkotyków" - przekazała policja. 

Mężczyznom gminy Łobożenica k. Piły grozi do 12 lat więzienia. Na razie długo nie wyjdą z aresztu, Na wniosek policji oraz prokuratury, sąd rejonowy zdecydował o aresztowaniu ich na 3 miesiące.

Więcej o:
Komentarze (71)
Łobżenica koło Piły. Dwaj mężczyźni terroryzowali wieś, wywozili ludzi do lasu
Zaloguj się
 • as.pik

  Oceniono 50 razy 48

  Postęp jest. W poprzedniej takiej sprawie czekali, aż wieś dokona samosądu.

 • awojli55

  Oceniono 21 razy 19

  może przy okazji powinien wylecieć ze służby policjant odpowiedzialny za ten teren?

 • cmochall

  Oceniono 17 razy 15

  Kolejny sukces Policji , tylko czemu tak pozno.Dluzej juz nie mozna bylo sprawy zamiatac pod dywan.?

 • 2kotunia1

  Oceniono 27 razy 15

  Dlaczego przy każdej próbie oceny komentarza dostaję " już oceniałeś". Czyżby trolle z pod znaku kurdupla opanowali i tę dziedzinę naszego życia?

 • onduma

  Oceniono 27 razy 15

  Wiocha nie wyda. Nawet tych co beda wioche mordowac. Stad tyle nie wykrytych przestepstw na wsi o ktorych wie cala wies a policja nic. No bo jak tu być "donosicielem". Nawet jak wlasna rodzina bedzie mordowana

 • zdybka1

  Oceniono 17 razy 13

  Łobżenica, okolo 3000 luda i naprawde nie znalazlo sie paru aby dorwac tych sku...synow i sie z nimi rozliczyc ? O policji juz nie bede pisac, bo jak widac cale gowno wiedza co sie dzieje na ich terenie. A tak na marginesie, to co oni pisali w tygodniowych protokolach na temat terenu ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX