Śląskie: Karambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodów. Ranni byli zakleszczeni

Na drodze S52 w Bielsku-Białej zderzyło się pięć pojazdów, w tym samochód ciężarowy. Trzy osoby zostały ranne. Jezdnia w kierunku Cieszyna jest zablokowana. Usuwanie skutków wypadku może potrwać kilka godzin.
Zobacz wideo

Do tragicznego wypadku na drodze ekspresowej S52 w Bielsku-Białej na pasie w kierunku Cieszyna w rejonie zjazdu na Wapienicę doszło około godziny 11:20. W karambolu wzięło udział pięć pojazdów, w tym samochód ciężarowy. 

Karambol na S52. W wypadku rozbiło się pięć pojazdów. Trzy osoby zostały ranne

W karambolu na S52 ranne zostały trzy osoby. Jeden z samochodów został zakleszczony - funkcjonariusze straży pożarnej wykorzystuję specjalistyczne narzędzia, aby uwolnić osoby, które zostały uwięzione w zniszczonym pojeździe - informuje portal bielskobiala.naszemiasto.pl

Karambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodówKarambol na S52 w Bielsku-Białej. Zderzyło się pięć samochodów Fot. Google Maps

Droga S52 w kierunku Cieszyna została zablokowana. Na drodze leżą zarówno fragmenty samochodów i barierek. Kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej muszą poruszać się pasem awaryjnym. W stronę Cieszyna policjanci kierują kierowców objazdem przez Międzyrzecze Górne. Trwa sprzątanie drogi. Wciąż nie wiadomo, kiedy ruch na S52 zostanie wznowiony. 

 
Więcej o: