Donald Tusk opublikował nagranie z wnukiem. "Ja jestem dziadek, nie babcia!"

Donald Tusk od niedawna aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Choć zamieszcza tam m.in. zdjęcia z podróży służbowych, największą popularnością cieszą się wpisy związane z jego wnukami. Ostatni staje się hitem sieci.

Szef Rady Europejskiej udziela się na Instagramie od kwietnia 2018 roku. Na taką aktywność zdecydował się m.in. dzięki swoim wnukom i to właśnie one są często bohaterami jego wpisów.

W czwartek Donald Tusk opublikował nagranie, które już w ciągu kilku godzin zostało polubione ponad 55 tys. razy. Na filmie widzimy polityka w towarzystwie wnuka, który uparcie nazywa szefa Rady Europejskiej babcią.

- Ba... ba. Babcia - mówi chłopiec. Donald Tusk próbuje go przekonać, że babcia stoi przed nimi, a on jest dziadkiem. - Ja jestem dziadek, nie babcia! - mówi do wnuka.

Nagranie podbiło serca użytkowników Instagrama. "Wspaniały z Pana człowiek, klasa!!!!" - napisała jedna z osób. "Wnusio rewelacja. Po bab......dziadku. Pozdrawiam Pana serdecznie" - skomentowała inna.

 
Więcej o:
Komentarze (154)
Donald Tusk opublikował nagranie z wnukiem. "Ja jestem dziadek, nie babcia!"
Zaloguj się
 • natemat22

  Oceniono 52 razy 42

  pisiorki najdroższe nasze , czy już was żółć zalewa ? dostajecie zajadów ? macie skręt kiszek może ?
  to bardzo dobrze , tak właśnie macie się czuć najmilsi nasi

 • roman_j

  Oceniono 42 razy 36

  Sympatyczna rodzina. W przeciwieństwie do mlaszczącego jak Jaruzelski starego kawalera i jego wielokrotnie zamężnej kościelnie bratanicy. Pewnie dlatego tyle tutaj żółci płynie od zwolenników tej karykaturalnej dwójki. Normalność zawsze trudniej znieść tym, którzy od niej mocno odstają. :)

 • def11

  Oceniono 46 razy 34

  :)
  Jutro Mazurek powie :
  Oto efekt polityki gender, na dziadka babcia, brońcie Polski !

 • hatteras

  Oceniono 38 razy 30

  PiSiory nienawidza Tuska,ale kazdy PISior marzy aby byx takim jak Tusk!
  Powiedzcie sami czy nie mm racji???

 • maratss

  Oceniono 35 razy 29

  Normalny polityk,szczupły,wysportowany,znający języki,ambitny,jeżdżący publicznymi środkami transportu,bez obstawy,pachnący,schludny , w wypastowanych butach a nie śmierdzący naftaliną ,bezzębny trol !!!

 • rabbitt

  Oceniono 32 razy 26

  Tusk fotki z wnukiem a kurdupel z kotem wrzeszcząc won od naszych dzieci,he,he,he !

 • nieotake

  Oceniono 27 razy 19

  Ależ kacapskie forumowe kundelstwo tego wieczora całe podjarane, że aż mu spod ogona cieknie - dopiero co gazeta wystawiła im Macrona do obszczekania, a tu teraz jeszcze mogą Tuska za nogawki potarmosić!
  Oj, szczęście niepojęte, bo pan politruk mus zadowolony, że mu się szczujna sfora na medal sPiSała, więc co bardziej zajadłe sobaki to może i świnskie sadło w misce dzisiaj zastaną.

 • def11

  Oceniono 33 razy 19

  A szeregowego posła Jarosława Kaczyńskiego z nikim nie można pomylić ! No chyba, że z deweloperem :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX