Andrzej Duda zamieścił nagranie ze swoich narciarskich popisów. "Sezon 2018/19 dla mnie już zamknięty"

Prezydent Andrzej Duda w brawurowym stylu ogłosił koniec swojej tegorocznej zimowej przygody. Wymijając tyczki, niczym trudne pytania, pierwszy narciarz RP zjechał z góry nienagannym szusem. Na koniec z szerokim uśmiechem na ustach zakrzyknął "U!".

Swój wyczyn prezydent udokumentował w postaci filmu, który zamieścił na Instagramie.

 

Filmowi Dudy towarzyszy komentarz:

Sezon narciarski 2018/19 dla mnie już zamknięty. Wszystkim Narciarzom, z którymi miałem sympatyczne spotkania na stokach, dziękuję za miłe chwile i serdecznie pozdrawiam. Pozostają wspomnienia w oczekiwaniu na kolejną szansę na szusy. I filmik z jedynego (w ostatnich latach) treningu slalomu.

- napisał prezydent.

Duda znów w formie

Świetna forma prezydenta, to dobra wiadomość. Jak wcześniej informowała "Wirtualna Polska", Andrzej Duda jeszcze w lutym zmuszony był na pewien czas zrezygnować ze swojego ulubionego sportu, gdyż miał problemy z kolanem. W grę wchodziła nawet operacja. Najwyraźniej rehabilitacja była skuteczna, a najlepszym dowodem na to, że z prezydentem wszystko dobrze jest styl, w jakim pokonał slalom.

***
Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: