Murowana Goślina: 49-latek nie zatrzymał się do kontroli. Strzelił sobie w głowę w jadącym aucie

W Murowanej Goślinie 49-latek podczas próby policyjnej kontroli postrzelił się w głowę. Mężczyzna w jadącym aucie przyłożył sobie pistolet do głowy i strzelił. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.
Zobacz wideo

Wszystko rozegrało się w nocy z piątku na sobotę, około godziny 1. 49-letni mężczyzna wyjeżdżał ze stacji benzynowej w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie), a policjanci próbowali zatrzymać go do kontroli. Ten nie zareagował na polecenia funkcjonariuszy.

W jadącym aucie przyłożył sobie pistolet do głowy i strzelił. Auto wjechało do rowu. Funkcjonariusze podjęli reanimację, mężczyzny nie udało się uratować

- powiedział portalowi epoznan.pl rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

49-latek zastrzelił się pistoletem przypominającym broń hukową, możliwe, że był przerabiany - to jednak mają wykazać ekspertyzy. "Głos Wielkopolski" informuje natomiast, że wobec 49-latka toczyło się postępowanie za posiadanie amunicji i jazdę autem pod wpływem alkoholu.

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: