Pogoda na dziś - wtorek 23 kwietnia. Meteorolodzy ostrzegają dziś przed silnymi porywami wiatru

Pogoda na dziś - wtorek 23 kwietnia. Dziś na rozpogodzenia mogą liczyć tylko mieszkańcy województwa pomorskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W pozostałych regionach będzie padać.
Zobacz wideo

We wtorek w niemal całej Polsce zapowiadane są opady deszczu: bezchmurny dzień prognozowany jest tylko dla północno-wschodnich województw. Dodatkowo meteorolodzy ostrzegają przed silnymi porywami wiatru.

Temperatura. W większości kraju termometry pokażą dziś 17-18 stopni

We wtorek najniższa temperatura prognozowana jest dla Zakopanego i Suwałk, gdzie będzie kolejno 13 i 15 stopni. Dla województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego zapowiadanych jest maksymalnie 16 stopni. Najwyższa temperatura prognozowana jest dla Katowic i Krakowa, gdzie termometry pokażą nawet 20 stopni. W zdecydowanej części kraju będzie 17-18 stopni.

Pogoda na dziś - 23 kwiecieńPogoda na dziś - 23 kwiecień gazeta.pl

Opady. Dziś meteorolodzy ostrzegają przed silnymi porywami wiatru

W większości kraju meteorolodzy zapowiadają opady deszczu i umiarkowane zachmurzenia. Dzień bez opadów prognozowany jest tylko dla województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Mieszkańcy tych regionów mają też szanse na największe rozpogodzenia. Zachmurzenie duże zapowiadane jest tylko dla południowej Polski. W całym kraju pojawią się silne porywy wiatru. Wiatr może wiać z prędkością od 50 do 61 kilometrów na godzinę, osłabnie dopiero nad ranem następnego dnia.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda na dziś - wtorek 23 kwietnia. Meteorolodzy ostrzegają dziś przed silnymi porywami wiatru
Zaloguj się
  • Oceniono 4 razy 4

    Pogoda pogoda interesują mnie niedziele niehandlowe i dlaczego piszecie o tym dopiero od czwartku??- i nie zawsze redagowane artykuły są przez wiadomo kogo??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX