Liczne utrudnienia na autostradzie A4. Trzy wypadki i sznur samochodów [MAPA]

Osoby, które jadąc dziś na święta, chcą przejechać przez autostradę A4 na odcinku od granicy z Niemcami do Wrocławia, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Na A4 doszło do trzech wypadków. Tworzą się wielokilometrowe korki.
Zobacz wideo

Przed godziną 8:00 najtrudniej było przejechać przez fragment autostrady A4 pod Legnicą, gdzie doszło do trzech wypadków. Pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie zderzyły się bus i samochód ciężarowy, pomiędzy węzłem Legnica Południe a węzłem Legnica Wschód - samochód osobowy i bus, z kolei pomiędzy węzłem LSSE Obszar Krzywa i węzłem Krzywa - dwa samochody osobowe - informuje "Gazeta Wrocławska".

Zakorkowana autostrada A4. Utrudnienia od samej granicy z Niemcami

Długi sznur samochodów ustawił się także na początku autostrady A4, w pobliżu granicy polsko-niemieckiej. Tam jednak nie doszło do żadnego wypadku, a korki spowodowane są dużym natężeniem ruchu. Zakorkowana jest również droga krajowa 94 pod Bolesławcem. Polskie drogi okazują się niewydolne, gdy do Polski na święta przyjeżdżają rzesze Polaków pracujących w Niemczech. Utrudnienia na autostradzie A4 potrwają prawdopodobnie cały dzień. Przejazd w kierunku Niemiec odbywa się bez przeszkód. 

Wielkanoc 2019. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4Wielkanoc 2019. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 Fot. Google Maps

Więcej o: