Świętochłowice: Zaginęły dwie siostry, policja prosi o pomoc. "Poszły się pobawić"

Policjanci ze Świętochłowic (województwo śląskie) szukają dwóch sióstr - 14-letniej Kai Kargol oraz jej 13-letniej siostry Kingi. Dziewczynki w poniedziałek 15 kwietnia wyszły z domu, żeby się pobawić i do tej pory nie dały znaku życia.
Zobacz wideo

Poszukiwane przez policję siostry - Kaja i Kinga Kargol - w piątek 15 kwietnia koło godziny 17 wyszły z domu w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach. Gdy nie wróciły, rodzice zgłosili ich zaginięcie. Wszystkie osoby, które znają miejsce ich aktualnego pobytu lub widzieli je w ostatnim czasie, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją. 

Dziewczynki wyszły z domu, żeby się pobawić. Do tej pory nie nawiązały kontaktu z rodziną. Nie mamy żadnych poszlak co do powodów ich zaginięcia, rozważamy wszystkie możliwości. Liczymy, że ktoś rozpozna dziewczynki na zdjęciach i wskaże miejsce ich pobytu

- mówi w rozmowie z Gazeta.pl sierż. Marcel Kosakowski z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. Jak dodaje, policja weryfikuje obecnie informację, czy w chwili zaginięcia z siostrami mogła być jeszcze jedna dziewczynka.

Świętochłowice. Policja szuka zaginionych sióstr

Policja udostępniła rysopis zaginionych sióstr.

Kinga Kargol ma 170 wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma czarne, proste włosy za ramię i brązowe oczy. W chwili zaginięcia była ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, miała na sobie czarne buty typu adidas.

Kaja Kargol ma 165 wzrostu, jest szczupła, ma brązowe włosy za ramię i brązowe oczy. Miała na sobie spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, kurtkę jeansową koloru granatowego oraz czarne buty typu adidas.

Wszystkie osoby mające informacje na temat pobytu zaginionych sióstr proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub z najbliższą jednostką policji, tel. 997 i 112.

Więcej o: