Warszawa. Dwa napady na lombardy na Woli. Trwa policyjna ob豉wa

W Warszawie we wtorek dosz這 do dw鏂h napad闚 na lombardy - oba znajdowa造 si w dzielnicy Wola, a mi璠zy jednym a drugim napadem by這 zaledwie 15 minut przerwy. Policja podejrzewa, 瞠 to ci sami sprawcy. Trwa policyjna ob豉wa.
Zobacz wideo

We wtorek w Warszawie doszło do dwóch napadów na lombardy. Policja poszukuje sprawców - podejrzewa, że w obu adresach pojawili się ci sami przestępcy. Trwa policyjna obława.

Warszawa. Policyjna obława po napadach na lombard

Jak podaje Tvnwarszawa.pl, do pierwszego napadu doszło około godziny 17 w lokalu przy ul. Okopowej na warszawskiej Woli. Do lombardu wszedł mężczyzna w kapturze i z twarzą zakrytą szalikiem, na zewnątrz czekał drugi mężczyzna. Pierwszy wyjął przedmiot przypominający broń i zaczął grozić ekspedientce, żądając wydania wartościowych przedmiotów. Kobieta uciekła i zamknęła się w przedsionku - mężczyźni spłoszyli się i uciekli nic nie zabierając. 

Zaledwie 15 minut później doszło do kolejnego napadu na lombard, tym razem przy ul. Górczewskiej. Tam zdarzenie przebiegło bardzo podobnie - niezidentyfikowany, zamaskowany mężczyzna zagroził pracownikowi przedmiotem przypominającym broń i ukradł paletkę z biżuterią. Obaj mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia. 

Trwa policyjna obława, w której uczestniczą psy tropiące oraz policjanci z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw.

Zobacz wideo
Wi璚ej o: