Wypadek w Mariankach. Nie żyje jedna osoba. "Samochód rozpadł się na trzy części"

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 560 w Mariankach w województwie kujawsko-pomorskim. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginął 27-letni mężczyzna. Trwa śledztwo wyjaśniające przyczyny zdarzenia.
Zobacz wideo

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godziny 10:00 w województwie kujawsko-pomorskiego. Na drodze wojewódzkiej nr 560 w miejscowości Marianki zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy marki BMW oraz samochód ciężarowy z naczepą. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokurator.

Wypadek na DW 560 w Mariankach w powiecie rypińskim. Nie żyje 27-letni kierowca BMW

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Po tym, jak wyprzedził jeden samochód, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z ciężarówką marki Volvo. Siła uderzenia była tak duża, że BMW rozpadło się na trzy części - informuje Komenda Powiatowa Policji w Rypinie.

W wypadku zginął 27-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW. Mężczyzna był mieszkańcem powiatu brodnickiego w województwie kujawsko-pomorskim

Więcej o: