Gorzów. Ucieczka z zakładu psychiatrii sądowej. Pacjenci przepiłowali kraty w oknie i wyskoczyli

W Gorzowie policja ogłosiła alarm związany z ucieczką kilku pacjentów z oddziału psychiatrii sądowej tamtejszego szpitala. Trzech z czterech uciekinierów już trafiło w ręce funkcjonariuszy. Trwają poszukiwania czwartej osoby.
Zobacz wideo

Z Oddziału Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu szpitala przy ul. Walczaka w Gorzowie (woj. lubuskie) uciekło czterech pacjentów. Policja natychmiast została postawiona na nogi. Do tej pory udało się ująć trzech z nich. 

Gorzów. Czterej pacjenci z zakładu psychiatrii sądowej

Zaraz po informacji ze szpitala o ucieczce został ogłoszony alarm dla gorzowskiej policji

- mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji w rozmowie z Fakt24.pl.

Z informacji portalu wynika, że czterej mężczyźni, którzy przebywali na oddziale szpitala, uciekli w nocy przez okno sali na pierwszym piętrze, wcześniej przepiłowując w nim kraty. Jeden z uciekinierów połamał obie nogi podczas upadku i szybko został schwytany przez policjęi. Funkcjonariusze zatrzymali też drugiego mężczyznę. Fakt nieoficjalnie ustalił, że dwaj pozostali uciekinierzy mieli udać się taksówką w kierunku Poznania. 

Po godzinie 15 nadkom. Maludy poinformował w rozmowie z Gazeta.pl, że trzecia osoby również została już zatrzymana. Policja ujęła mężczyznę na terenie Poznania. 

Trwają poszukiwania czwartego uciekiniera. Nadkom. Maludy mówi, że to osoba, która trafiła do więzienia za liczne oszustwa i kradzieże. Mężczyzna odbywał wyrok w Grójcu, a w Gorzowie przebywał na obserwacji psychiatrycznej. 

Więcej o:
Komentarze (28)
Gorzów. Ucieczka z zakładu psychiatrii sądowej. Pacjenci przepiłowali kraty w oknie i wyskoczyli
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 26 razy 22

  Wiemy....wiemy....
  Znajduja sie wszyscy na Placu Pisudskiego i obchodza Karnawal Smolenski!

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 14 razy 12

  Dwóch swirów ucieka z psychiatryka, natrafiają na przepaść, jeden mówi do drugiego: zapalę latarkę, a ty przejdziesz po świetle na drugą stronę. Drugi się oburza: nie jestem taki głupi, latarka zgaśnie i ja spadnę!

 • llukash

  Oceniono 11 razy 11

  to musi być fake news, przecież mamy "Dobrą zmianę" :-)

 • gangut

  Oceniono 16 razy 10

  Szukałbym na obchodach katastrofy w Smoleńsku.

 • norton2

  Oceniono 10 razy 10

  pojechali na Nowogradzką do swego kolegi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • stan47.emeryt

  Oceniono 8 razy 8

  Nie tacy głupi jakby się wydawało.

 • vomitorium1

  Oceniono 7 razy 7

  wariat
  z powyłamywanymi nogami

 • geraldine2015

  Oceniono 9 razy 7

  "O wzmocnionym zabezpieczeniu"????? To znaczy, że ci z budynku "bez wzmocnionego zabezpieczenia" bez problemu mogą sobie wyjść?

 • wolak007

  Oceniono 7 razy 7

  Podkomisja?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX