Wołomin. Policja zatrzymała złodzieja samochodów. Był poszukiwany trzema listami gończymi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie zatrzymali 37-letniego Marcina P., który w ciągu pół roku ukradł w Warszawie siedem samochód. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi.
Zobacz wideo

Zatrzymany 37-latek zajmował się kradzieżą amerykańskich i japońskich samochodów na terenie całej Warszawy i od listopada zeszłego roku ukradł siedem pojazdów - dwie hondy, dwa jeepy, mazdę, nissana i chryslera o łącznej wartości ponad 720 tys. złotych.

Policja z Wołomina zatrzymała złodzieja samochodów. Mężczyzna przyznał się do winy

Policjantom udało się ustalić, że pod koniec marca 2019 roku, poszukiwany trzema listami gończymi złodziej, próbował dokonać kradzieży toyoty z parkingu przy stacji PKP. Poznali także adres, pod który może przywieźć kolejny ukradziony samochód. Podejrzenia funkcjonariuszy szybko się potwierdziły. Mężczyzna został zatrzymany przez wołomińską policję w chwili, gdy wprowadził do garażu samochód marki Honda Jazz, który ukradł parę minut wcześniej na warszawskich Bielanach. 

Marcin P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podczas przesłuchania przyznał się do siedmiu kradzieży samochodów i usiłowania kradzieży Toyoty RAV4. Gdy policjanci przeszukali mieszkanie 37-latka, znaleźli przedmioty oraz urządzenia diagnostyczne, których oskarżony używał podczas kradzieży samochodów.

Zatrzymany 37-latek jest znany funkcjonariuszom i posiada bogatą policyjną kartotekę. W chwili zatrzymania poszukiwany był na podstawie 3 listów gończych i zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami kradzieży i paserstwa pojazdów w Polsce oraz w Austrii. Chodzi o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, posiadania narkotyków oraz złamania zakazu prowadzenia pojazdów.

Więcej o:
Komentarze (15)
Wołomin. Policja zatrzymała złodzieja samochodów. Był poszukiwany trzema listami gończymi
Zaloguj się
 • antares777

  Oceniono 9 razy 7

  "w ciągu pół roku ukradł w Warszawie siedem samochód". Tak, a ósmą, dziewiątą i dziesiątą samochodę zaplanował ukraść w następnym kwartale.

 • juriyy.c

  Oceniono 8 razy 4

  okaże się że jest żołnierzem przeklętym pis-u i administrator adrian da swój ukaz o uniewinnieniu, żeby sądy odciążyć

 • bohatyrzwembleju

  Oceniono 7 razy 3

  Wzorowy obywatel, patriota wyklęty, suweren, beneficjent 500+. Elektorat elity elit!!

 • nietyp

  Oceniono 4 razy 2

  Trzema listami był poszukiwany? To może zamiast listami szukać przestępcę, to może lepiej niech robią to policjanci? Bo wychodzi na to, że listownie, to łapanie przestępców jest mało skuteczne...

 • zgred151

  Oceniono 2 razy 2

  Dopiero po trzecim liscie gonczym ? a powinien sam sie zglosic , po co nadwyrezal policjantow do tak wielkiego wysilku jak zatrzymywanie samochodu

 • nietyp

  Oceniono 3 razy 1

  "Zatrzymany 37-latek jest znany funkcjonariuszom"??? I co z tego wynika? Min. Zieliński również jest znany funkcjonariuszom... I co? Będą go zatrzymywać?

 • zz1026

  Oceniono 2 razy 0

  hehe i co teraz?

  "zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami kradzieży i paserstwa pojazdów w Polsce oraz w Austrii"

  czyli oni go nie szukali aby zamknac w wiezieniu czy areszcie
  oni go szukali aby ustalic nja jaki adres maja listy z sadu wysylac

  co bedzie dalej?

  skoro jest ZATRZYMANY a nie aresztowany to oznacza ze po ustaleniu adresu do korepondencji bedzie na wolnosci sprawa pewnie z rok czasu potrwa wiec jeszcze 12 samochodow ukradnie zanim uslyszy wyrok
  a jak uslyszy wyrok to do wiezienia tez prosto z sadu nie pojdzie tylko wroci do domu i grzecznie bedzie czekal az z wiezienia mu list wysla z data kiedy ma sie stawic
  jak sie nie stawi w wyznaczonym terminie to znowo sie zarzadi poszukiwania ktore kolejne pol roku potrawaja
  wiec warszawiacy przygoptujcie sie ze jeszcze ten delikwent z 20 samochodow ukradnie znaim dostanie wyrok wiezienia
  a wez takiemu lapy utnij to sad pierwszy powiue ze to lincz i od wymierzania sprawiedliwosci jest sad
  szkoda tylko ze sady tej sprawiedliwosci nie wymierzaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX