Wrocław. Uchwycono moment zderzenia jelenia z motocyklistą. Mężczyzna był nieprzytomny

W niedzielę 7 kwietnia na ulicy Krzywoustego we Wrocławiu (w okolicach Centrum Handlowego Korona) doszło do zderzenia przebiegającego przez jezdnię jelenia z motocyklistą. Na nagraniu udostępnionym przez jednego z kierowców dokładnie widać moment, w którym doszło do wypadku.
Zobacz wideo

Cały wypadek został zarejestrowany dzięki kamerze samochodowej jednego z kierowców. Motocyklista jechał ulicą Krzywoustego w kierunku Warszawy, gdy nagle, na jezdnię od strony Pawłowic wbiegł jeleń. Zwierzę pokonało kilka pasów ruchu, zderzyło się z motocyklistą i przestraszone pobiegło w kierunku Widawy.

Zderzenie jelenia z motocyklistą - jak podaje policja, kierowcy nic się nie stało

Asp. Szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji przekazał portalowi tuwroclaw.com, że kierowcy nic poważnego się nie stało. Po zderzeniu z jeleniem mężczyzna stracił przytomność, jednak jego zdrowie i życie nie jest zagrożone.

 

Na nagraniu udostępnionym przez jednego z kierowców, który był świadkiem tego zdarzenia widać także, jak wiele osób stara się udzielić pomocy poszkodowanemu. Jednym z nich był lekarz, który zajął się nieprzytomnym motocyklistą. Autor udostępnionego nagrania podał także, że kierowca odzyskał przytomność w momencie przyjazdu karetki: "Z informacji, które mam kierowca motocykla jest cały, skończyło się na poobijaniu". 

Więcej o: