Pijany i bez uprawnień jechał quadem z 5-letnim dzieckiem. Był poszukiwany przez policję

Wczoraj przed godziną 10 rano policjanci w Wodzisławiu Śląskim otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który jeździ quadem pomiędzy blokami jednego z osiedli. Okazało się, że mężczyzna prowadzi pojazd bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i jest poszukiwany przez policję.
Zobacz wideo

Na ulicę Przemysława w Wodzisławiu Śląskim wysłany został patrol policji, który otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie jeżdżącym bez kasku na quadzie między blokami jednego z osiedli. Z tyłu, za kierowcą siedziało 5-letnie dziecko.

Bez kasku, pod wpływem alkoholu i bez uprawnień jeździł quadem po jednym z osiedli w Wodzisławiu Śląskim

Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Podczas kontroli wyszło też na jaw, że kierowca quada nie ma uprawnień do kierowania tego typów pojazdów. Na dodatek quad miał założoną tablicę rejestracyjną innego pojazdu, nie był zarejestrowany i nie wykupiono dla niego obowiązkowego ubezpieczenia.

Funkcjonariusze postanowili zabrać mężczyznę na komendę - tam okazało się, że kierowca quada jest poszukiwany przez organy ścigania. Policjanci z Komendy Powiatowej w Wodzisławiu Śląskim nie podają jednak, z jakiego powodu poszukiwano 32-latka. Mężczyzna odpowie teraz za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenia, które popełnił podczas jazdy.

Więcej o: