Pijany i bez uprawnień jechał quadem z 5-letnim dzieckiem. Był poszukiwany przez policję

Wczoraj przed godziną 10 rano policjanci w Wodzisławiu Śląskim otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który jeździ quadem pomiędzy blokami jednego z osiedli. Okazało się, że mężczyzna prowadzi pojazd bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i jest poszukiwany przez policję.
Zobacz wideo

Na ulicę Przemysława w Wodzisławiu Śląskim wysłany został patrol policji, który otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie jeżdżącym bez kasku na quadzie między blokami jednego z osiedli. Z tyłu, za kierowcą siedziało 5-letnie dziecko.

Bez kasku, pod wpływem alkoholu i bez uprawnień jeździł quadem po jednym z osiedli w Wodzisławiu Śląskim

Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Podczas kontroli wyszło też na jaw, że kierowca quada nie ma uprawnień do kierowania tego typów pojazdów. Na dodatek quad miał założoną tablicę rejestracyjną innego pojazdu, nie był zarejestrowany i nie wykupiono dla niego obowiązkowego ubezpieczenia.

Funkcjonariusze postanowili zabrać mężczyznę na komendę - tam okazało się, że kierowca quada jest poszukiwany przez organy ścigania. Policjanci z Komendy Powiatowej w Wodzisławiu Śląskim nie podają jednak, z jakiego powodu poszukiwano 32-latka. Mężczyzna odpowie teraz za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenia, które popełnił podczas jazdy.

Więcej o:
Komentarze (40)
Pijany i bez uprawnień jechał quadem z 5-letnim dzieckiem. Okazało się, że był poszukiwany przez policję
Zaloguj się
 • jm1750

  Oceniono 19 razy 17

  ciekawe, ze ani slowa odpowiedzialnosci za to, ze narazal zycie lub zdrowie 5-letniego dziecka.

 • zgred151

  Oceniono 14 razy 14

  Chyba dosc czesto policja lapie "poszukiwanych" ludzi w sytuacjach przypadkowych a nie w efekcie aktywnego szukania . Widocznie to poszukiwanie jest tylko na papierze i niestety wymaga wiecej wysilku niz chce sie poswiecic bednym policjantom . Moze dac im znow podwyzke ?

 • tom_aszek

  Oceniono 7 razy 5

  "Mężczyzna odpowie teraz za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenia, które popełnił podczas jazdy."
  A wcześniej:
  "Z tyłu, za kierowcą siedziało 5-letnie dziecko. (...) 32-latek miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Podczas kontroli wyszło też na jaw, że kierowca quada nie ma uprawnień do kierowania tego typów pojazdów."

  Czy narażenie 5-letniego dziecka na niebezpieczeństwo to jeszcze wykroczenie czy już przestępstwo??

 • strach_sie_bac

  Oceniono 7 razy 5

  " ...na quadzie między blokami jednego z osiedli. "

  Może to ten no.... Block Rangers Narodovy Patryjot, który patrolował osiedle i pilnował, żeby imigranci nie dostali się do jego "domu" :D :D :D

 • ches-ter70

  Oceniono 4 razy 4

  Ale chłopaki zrobili wynik. Jeden zatrzymany i tyle zarzutów.

 • dziadekjam

  Oceniono 6 razy 4

  "Na ulicę Przemysława w Wodzisławiu Śląskim wysłany został patrol policji, który otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie jeżdżącym bez kasku na quadzie między blokami jednego z osiedli. Z tyłu, za kierowcą siedziało 5-letnie dziecko."
  =============================
  Może ten 5-latek zmusił ojca do tego? :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX