Karambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana po zderzeniu ciężarówek

Karambol na autostradzie A4 między Wrocławiem a Legnicą. W pobliżu węzła Kostomłoty zderzyło się 5 samochodów ciężarowych. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.
Zobacz wideo

Do karambolu na autostradzie A4 niedaleko węzła Kostomłoty doszło około godziny 11:30. W zdarzeniu wzięło udział pięć samochodów ciężarowych. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych. W wypadku nikt nie został poszkodowany. 

Karambol na autostradzie A4. Na drodze w kierunku Wrocławia tworzy się korek

Ciężarówki, które zderzyły się w karambolu na autostradzie A4 blokują drogę. Jezdnia w kierunku Wrocławia jest nieprzejezdna. Na trasie Legnica-Wrocław utworzył się kilkukilometrowy korek. Policja kieruje pojazdy na objazdy na węźle Budziszów Wielki.

Jak informuje Wirtualna Polska, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szacuje, że utrudnienia mogą potrwać aż do godz. 16:00. Na miejscu wypadku pracują ciężkie holowniki pomocy drogowej.

Karambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowanaKarambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana Fot. Google MapsWięcej o:
Komentarze (19)
Karambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 12 razy 8

  Jechało się na zderzaczku kolegi, to się sprawy posrały. Zawodowcy, zawsze najwięcej mają do powiedzenia, a między uszami sznurek.

 • glencok

  Oceniono 7 razy 7

  A ile policja nałożyła mandatów za jazdę na zderzaku od początku roku? Nie tylko TIRom ale też reszcie aut? Strzelam - zero

 • cozano

  Oceniono 6 razy 6

  Patrząc się jak niektóre ciężarówki jadą i wyprzedzają się, o odstępach nie wspomnę, to odruchowo noga przemieszcza mi się na hamulec.

 • arwena2010

  Oceniono 5 razy 5

  tam codziennie jest jakiś dzwon. Odcinek Wrocław -Kostomłoty to istny horror,a dalej w stronę Legnicy niewiele lepiej. No ale jak jest 2 pasy bez awaryjnego to wystarczy drobiazg by korek miał pare kilometrów,jak jest wypadek to 10 km to norma

 • miszka_szyfman

  Oceniono 6 razy 4

  Jaka to autostrada , to jest wyrób autostradopodobny.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 4 razy 4

  Nie zmiescili sie smialo. Nic nowego.

 • strass1

  Oceniono 4 razy 2

  Przyczyna wiadoma : jazda na zderzaku. Wysoko karana w Europie.
  W kraju nad Wisełką nie.
  A nie uczyli : odstęp między pojazdami -połowa tacho ,wyrażona w metrach

 • jukka2014

  Oceniono 4 razy 2

  Tiry na tory.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 4 razy 0

  Przyczyną była destabilizacja przepływu pojazdów w aerodynamicznym tunelu ciężarówek ciągnącym się (od poniedziałku do piątku) od węzła Krzyżowa do węzła Wrocław-Południe. Jak tylko 5 pojazdów się zderzyło, to destabilizacja przepływu nie była specjalnie duża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX