Karambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana po zderzeniu ciężarówek

Karambol na autostradzie A4 między Wrocławiem a Legnicą. W pobliżu węzła Kostomłoty zderzyło się 5 samochodów ciężarowych. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.
Zobacz wideo

Do karambolu na autostradzie A4 niedaleko węzła Kostomłoty doszło około godziny 11:30. W zdarzeniu wzięło udział pięć samochodów ciężarowych. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych. W wypadku nikt nie został poszkodowany. 

Karambol na autostradzie A4. Na drodze w kierunku Wrocławia tworzy się korek

Ciężarówki, które zderzyły się w karambolu na autostradzie A4 blokują drogę. Jezdnia w kierunku Wrocławia jest nieprzejezdna. Na trasie Legnica-Wrocław utworzył się kilkukilometrowy korek. Policja kieruje pojazdy na objazdy na węźle Budziszów Wielki.

Jak informuje Wirtualna Polska, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szacuje, że utrudnienia mogą potrwać aż do godz. 16:00. Na miejscu wypadku pracują ciężkie holowniki pomocy drogowej.

Karambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowanaKarambol na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana Fot. Google Maps