Wypadek w Szczecinie. Na Bramie Portowej autobus zderzył się z tramwajem. Są ranni

Około godziny 7 w centrum Szczecina doszło do zderzenia czołowego tramwaju z autobusem komunikacji miejskiej. Siedem osób zostało rannych. Na wielu szczecińskich ulicach w okolicach Bramy Portowej tworzą się korki.

Około godziny 7 na Placu Brama Portowa doszło do zderzenia autobusu linii "B" z tramwajem linii numer 3. Poszkodowanych jest co najmniej siedem osób. Najbardziej ucierpieli kierowcy obu pojazdów, pięciu pasażerów odniosło lekkie obrażenia. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz sześć karetek pogotowia ratunkowego i policja.

Wypadek w centrum Szczecina. Liczne utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z wypadkiem Brama Portowa została całkowicie zablokowana. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie organizuje komunikację zastępczą, ponieważ w kierunku Prawobrzeża nie kursują tramwaje. Jak informuje portal wszczecinie.pl, niemożliwy jest przejazd w stronę al. Wojska Polskiego oraz od pl. Zwycięstwa w kierunku Niepodległości i Wyszyńskiego. Olbrzymie korki tworzą się także na al. Niepodległości, na ul. Wyszyńskiego, a także na pl. Zwycięstwa oraz pl. Kościuszki.

Wypadek na Bramie Portowej w Szczecinie. Liczne utrudnienia w ruchu drogowymWypadek na Bramie Portowej w Szczecinie. Liczne utrudnienia w ruchu drogowym Fot. Google Maps

Więcej o: