Kalisz. 15-latek prowadził samochód, pijany ojciec siedział obok. Ranne zostały cztery osoby

W wypadku samochodowym na ul. Łódzkiej w Kaliszu ranne zostały cztery osoby. Jednym z pojazdów kierował 15-latek. Na siedzeniu pasażera siedział jego pijany ojciec.

Do wypadku w Kaliszu na ulicy Łódzkiej doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. 15-letni chłopak, prowadząc samochód marki Ford Mondeo, uderzył w forda Fiestę. Siła uderzenia była bardzo duża - jeden z samochodów wypadł z jezdni, przejechał przez chodnik i ścieżkę rowerową, uderzył w barierki i dwa ogrodzenia, a następnie zatrzymał się w ogrodzie jednej z przydrożnych posesji.

Wypadek w Kaliszu. 15-latek prowadził samochód, cztery osoby zostały ranne

W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby - pasażer forda Mondeo oraz trzy pasażerki forda Fiesty w wieku 38, 45 i 55 lat. Kierujący samochodem 15-latek nie doznał żadnych obrażeń. Z relacji świadków wynika, że niewiele brakowało, by doszło do zderzenia z autobusem Kaliskich Linii Autobusowych - informuje Radio Poznań.

Policja ustaliła, że 15-latek wiózł samochodem swojego pijanego ojca. To 56-letni mieszkaniec Kalisza. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze policji ustalają, w jaki sposób nastolatek wszedł w posiadanie kluczyków do samochodu i kto pozwolił mu prowadzić. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. 

Więcej o:
Komentarze (18)
Kalisz. 15-latek prowadził samochód, pijany ojciec siedział obok. Ranne zostały cztery osoby
Zaloguj się
 • dyktator_bolandy

  Oceniono 23 razy 21

  Funkcjonariusze policji ustalają, w jaki sposób nastolatek wszedł w posiadanie kluczyków do samochodu i kto pozwolił mu prowadzić."
  no, czeka ich śledztwo godne Sherlocka... Ciekawe, czy wyjaśnią tę zagadkę kryminalną?

 • kataryniarski

  Oceniono 21 razy 21

  Polska patologia+

 • jahodovy

  Oceniono 19 razy 15

  Pewnie uchodźcy (sarkazm).

 • zigzaur

  Oceniono 10 razy 10

  Raz policjant z drogówki opowiadał mi, że przyłapano jadącego na fleku 18-latka (miał prawo jazdy). Samochód był taty, który jechał obok kierowcy ale był narąbany znacznie mocniej.

 • podporucznikdub

  Oceniono 6 razy 6

  Oto Polska włąśnie.

 • gonzoe

  Oceniono 3 razy 3

  Niesamowite! Nie napisali że "policja ustaliła iż przyczyną wypadku była nadmierna prędkość"? Przecież zawsze policjanci tak mówią, a dziennikarze powtarzają.

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  No aaalee oco chooozi?? Suweren chciał sobie wrócić spokojnie do domu, a tu mu na drodze stanęła jakaś Fiesta, płot i jakaś parcela... Żeby nie mozna było spokooojnie jechać spać... NO gdzieee jezst rząd?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX