Międlar stracił konto na YouTube. Uznał to za "znak Opatrzności" i chce własnej platformy wideo

Jacek Międlar już nie ma konta na YouTube, ale wciąż pozostaje kwestia interwencji RPO i policji ws. skandalicznego nagrania autorstwa byłego księdza. On sam zapewnia, że więzienia się nie boi, ponieważ za kratami "tacy jak on są szanowani", a skasowanie konta mogło być znakiem od Opatrzności Bożej, by założył... własną platformę wideo.
Zobacz wideo

Kanał na YouTube byłego księdza Jacka Międlara został zamknięty, poinformował o tym sam Międlar. W ostatnich dniach nagraniem jego autorstwa zajęła się policja, a także Rzecznik Praw Obywatelskich.

Chodzi o nagranie, jakie zamieścił po ataku w Christchurch w Nowej Zelandii. Międlar nie tylko odczytał manifest zamachowca, który zabił 50 osób, ale też zostawił swój autorski komentarz do tego zdarzenia. Padło m.in., że napastnik "miał troszeczkę prawo, miał prawo do tego, żeby tak się zachować".

Nagranie zniknęło z YouTube, jednak jego fragmenty można wciąż odnaleźć m.in. na Twitterze. Jacek Międlar na portalu wPrawo.pl zamieścił zresztą odpowiedź, nie tylko do RPO, ale też komentarz do całej sprawy. 

Międlar więzienia się nie boi. "Tacy jak ja są w więzieniu szanowani"

Przeczytałem kalumnie jakie w donosie na mnie zamieścił Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Doniósł na mnie do prokuratury za moją wypowiedź na kanale YouTube, którego już nie mam. 52 tysiące subskrypcji. Kanał budowałem przez 3 lata. Ale to nie jest istotne. Może skasowanie kanału było sygnałem Bożej Opatrzności: "Jacek, zakładaj nową platformę. Wchodzi ACTA2, twórzcie własne serwisy"

- czytamy w "odpowiedzi" Międlara.

Były duchowny powala sobie zresztą na wiele, ponieważ przekonuje, że w swojej felietonistyce "nie wpada w polit-poprawny bełkot" i liczył się z tym, że "syjonistyczny Youtube" skasuje mu kanał.

Nie boi się też kary. Dlaczego? "A jak pójdę siedzieć? To nic. Tacy jak ja są w więzieniu szanowani, w przeciwieństwie do takich jednostek jak oszust Rafał G., który posiłki będzie spożywał na desce sedesowej. Lewak w więzieniu to urodzony cwel" - pisze Międlar.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (132)
Międlar stracił konto na YouTube. Uznał to za "znak Opatrzności" i chce własnej platformy wideo
Zaloguj się
 • kunwyscigowy

  Oceniono 58 razy 52

  . On sam zapewnia, że więzienia się nie boi, ponieważ za kratami "tacy jak on są szanowani"

  Drogi ex ksindzu - może u was w seminarium rzucanie wam mydła przez starszych pod prysznicem było oznaką szacunku... w więzieniu raczej nie

 • yaspiman

  Oceniono 64 razy 46

  no właśnie. taki śmieć może być "szanoway" tylko w pierdlu. wśród podobnych jak on śmieci.

 • boshary

  Oceniono 47 razy 39

  Episkopat w tej sprawie co mówi? Przecież sam go wychował, ukształtował i co?

 • albrecht_kalba

  Oceniono 43 razy 37

  Jak widać wypieranie tożsamości seksualnej prowadzi do poważnych zmian w mózgu. Biedny Jacek, biedny Jarek.

 • swru

  Oceniono 41 razy 35

  Międlar dostanie swoj program na TVP Info. Wpasowałby się w przesłanie programu

 • geraldine2015

  Oceniono 37 razy 27

  Język jakim posługuje się ten człowiek świadczy o tym w jakim środowisku się wychowywał i wzrastał. a także czym nasączyli go w seminarium.

 • zloty_cielec69

  Oceniono 23 razy 19

  nie promujcie ŚWIRÓW!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX