CB同 rozbi這 dwa gangi kierowane przez "Apacza". By造 zwi您ane ze 鈔odowiskiem pseudokibic闚

Centralne Biuro 奸edcze Policji zatrzyma這 陰cznie dziesi耩 os鏏, zwi您anych z dwoma gangami zajmuj帷ymi si przemytem i handlem narkotykami oraz kradzie瘸mi TIR-闚. W鈔鏚 zatrzymanych jest 46-letni Adam S. pseudonim "Apacz", kt鏎emu zarzuca si kierowanie grupami wywodz帷ymi si ze 鈔odowisk kibic闚 Ruchu Chorz闚 i Wis造 Krak闚.
Zobacz wideo

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze zatrzymali pięć osób powiązanych z gangiem "Apacza". Ujęto m.in. Piotra M. pseudonim "Buła", Tomasza K. ps. "Placek", Klaudiusza D., Dariusza K. oraz Krzysztofa Ż. Ostatni z wymienionych prowadził duży punkt złomu, jednak w rzeczywistości zajmował się sprzedażą naczep skradzionych ciężarówek. Jak podano w komunikacie CBŚP zatrzymani dokonali co najmniej dwudziestu kradzieży naczep i zestawów ciągników, których wartość oszacowano na 2 miliony złotych.

Funkcjonariusze CBŚP rozbili dwa gangi zajmujące się przemytem i handlem narkotykami

Następna grupa zatrzymanych zajmowała się przemytem narkotyków z Holandii. Następnie towar, w większości marihuana, trafiała do handlarzy na terenie województwa śląskiego. Według funkcjonariuszy grupa w latach 2015-2016 miała przemycić z Holandii do Polski około 30 kilogramów narkotyków, którą wartość szacuje się na 600 tysięcy złotych. Obecnie wszyscy zatrzymani przebywają w aresztach śledczych lub w zakładach karnych, gdzie czekają na proces. Przedstawiono im zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

Jak podaje portal tvp.info.pl jest to jedno z największych śledztw prowadzonych przez funkcjonariuszy CBŚP w Katowicach dotyczące grupy przestępczej stworzonej przez pseudokibiców. Z ustaleń wynika, że od 2013 roku do grudnia 2016 roku w województwach dolnośląskim, śląskim, podlaskim i lubelskim wprowadzano do obrotu środki odurzające i psychotropowe. Gang kibiców z Chorzowa i Krakowa poza sprzedażą i przemytem narkotyków zajmował się także rozbojami i pobiciami. Grupa została rozbita dzięki zeznaniom kilku zatrzymanych członków gangu.

Wi璚ej o:
Komentarze (87)
CB同 rozbi這 dwa gangi kierowane przez "Apacza". By造 zwi您ane ze 鈔odowiskiem pseudokibic闚
Zaloguj si
 • krynolinka

  Oceniono 37 razy 27

  Niemo磧iwe, 瞠by to by przest瘼ca. Tatua瞠 鈍iadcz o tym, 瞠 religijny cz這wiek..

 • optymistaa43

  Oceniono 15 razy 11

  Bandyci nie musza sie martwic,wiekszosc z nich,dzieki Maciorewiczowi jest w Obronie Terytorialnej i jest finansowana przez Panstwo , wyroki nie moga byc wysokie bo w nie dlugim czasie ta banda bedzie postawiona w stan gotowosci bojowej zwiazanej z wyborami ,to takie nowe,uzbrojone ZOMO z czsow stanu wojennego.Wybitnym przedstawicielem tamtych bandytow jest DUDA, przewodniczacy aktualnych zwiazkow zawodowych SOLIDARNOSC:

 • tilow3

  Oceniono 15 razy 9

  To mo瞠 blisko Falenty .... Ciekawe dlaczego w豉dzy nie zale篡 na znalezieniu tego pisowskiego zbira? Co m鏬豚y powiedzie, gdyby trafi za kratki?

 • nawasaqi

  Oceniono 8 razy 8

  Niemo磧iwe PscyhoFans na ramieniu i znaczek Ruchu Chorz闚... A jeszcze niedawno kto przekonywa mnie 瞠 za du穎 TVN'u ogl康am jak zarzuci貫m im 瞠 kibole to grupa przest瘼cza ;) Znowu niedobra gazeta i policja ;) Tak koniecznie wywie軼ie transparent tym razem na ca貫 trybuny na nast瘼nym meczu Pozdrowienia do wi瞛ienia...

 • frank1961

  Oceniono 7 razy 7

  kibole wykl璚i - wz鏎 patriotyzmu PIS

 • tenotkay

  Oceniono 9 razy 7

  Wr鏏lewski

  Kontakt z autorem
  Advertisement  訊ysi帷e kibic闚 r騜nych klub闚 z ca貫j Polski wzi窸o udzia w patriotycznej pielgrzymce na Jasn G鏎. - Komuni 鈍i皻 rozdawa貫m na zewn徠rz kaplicy, bo tyle by這 os鏏 - m闚i ksi康z Jaros豉w W御owicz, kt鏎y podkre郵a znaczenia Aktu Zawierzenia, w kt鏎ym kibice wzi瘭i udzia: "to by pi瘯ny i wzruszaj帷y moment". Ten kutass w sutannie ich rozgrzeszy bo przeciez z jego i "kiboli wykletych" pomoca niewpuszczono na cmentarz babc i dziadkow,ktorzy chcieli odwiedzic groby swojch wnukow Bo to ruskie.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX