Dąbrowa Górnicza: Policja szuka sprawcy napadu, po którym zmarła kobieta. Wyznaczono nagrodę

Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który 22 stycznia na ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej napadł na kobietę. Prezydent miasta wyznaczył nagrodę pieniężną za informacje, które przyczynią się do ujęcia sprawcy.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło 22 stycznia o godzinie 10:50. Przechodzący ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej napadł na idącą tą samą drogą kobietę, wyrywając jej torebkę. W wyniku napadu kobieta upadła i doznała poważnych uszkodzeń ciała, w tym złamania kilku kości. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że kobieta zmarła.

Dąbrowa Górnicza. Policja szuka przestępcy, prezydent miasta oferuje nagrodę

Policja wciąż szuka sprawcy napadu. Prezydent Dąbrowy Górniczej postanowił pomóc w akcji i wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości trzech tysięcy złotych dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu lub ujęciu przestępcy. Urząd miasta oraz Śląska Policja opublikowały nagrania z monitoringu, które mogą pomóc w rozpoznaniu sprawcy.

Zobacz wideo

Informacje na temat sprawcy napadu można przekazywać bezpośrednio do prowadzącego postępowanie kom. Szymona Stachowicza pod nr tel. 32 639 43 26 lub mailowo: ppm@dabrowa.ka.policja.gov.pl. Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu.

Więcej o: