Katowice. Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank na os. Tysiąclecia [NAGRANIE]

Policjanci z Katowic szukają dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank na osiedlu Tysiąclecia w stolicy województwa śląskiego. Publikują nagrania z monitoringu i proszą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców.
Zobacz wideo

Do napaści na bank na osiedlu Tysiąclecia doszło we wtorek około godziny 9:00. Dwóch mężczyzn weszło do placówki jednego z banków i sterroryzowało personel przedmiotami przypominającymi broń palną, żądając wydania gotówki. Kiedy pracownicy banku wykonali polecenie, mężczyźni zabrali pieniądze i uciekli. Teraz szuka ich policja

Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank w Katowicach

Po tym, jak policja została poinformowana o napadzie na bank, funkcjonariusze przystąpili do poszukiwania sprawców.  Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny oraz przesłuchała świadków, a na miejsce zdarzenia wysłano przewodnika z psem tropiącym. Policja zabezpieczyła także nagrania z monitoringu, które upubliczniła. 

Zobacz wideo

Śląska Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu osób widocznych na nagraniu. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat napadu na bank w Katowicach lub przestępców, którzy się go dopuścili, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8:00 do 15:00 lub całodobowo pod numerem 32 200 25 55. Informacje dot. napadu na bank w Katowicach można przekazywać także w każdej jednostce policji, pod numerem telefonu 112 lub mailowo na adres ppziz@katowice.ka.policja.gov.pl lub dyzurny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Więcej o: