Wypadek na S2. Duże utrudnienia na południowej obwodnicy Warszawy. Na trasie lądowało LPR

Na południowej obwodnicy Warszawy doszło dziś rano do poważnego wypadku. W akcji po wypadku na S2 brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał do szpitala ranną osobę.
Zobacz wideo

Do wypadku na S2 doszło po godz. 8. - Za węzłem Konotopa, 500 metrów przed zjazdem w aleję Krakowską, doszło do zderzenia samochodu osobowego i trzech samochodów ciężarowych. Ranna osoba została przewieziona śmigłowcem LPR do szpitala - podała komisarz Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji. 

Południowa obwodnica Warszawy stanęła w korku. Jeszcze przed godz. 11.00 zablokowane były prawy i środkowy pas jezdni. Ruch odbywał się lewym pasem.

 

Utrudnienia po wypadku na S2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Na trasie S2 w obydwu kierunkach utworzył się korek. Utrudnienia były odczuwalne także na autostradzie A2 i trasie S8.

Więcej o:
Komentarze (4)
Wypadek na S2. Duże utrudnienia na południowej obwodnicy Warszawy. Na trasie lądowało LPR
Zaloguj się
 • vald

  Oceniono 2 razy 2

  Samochody ciężarowe w terenie niezabudowanym na normalnych dwujezdniowych drogach - 70km/h. Na drogach dwujezdniowych o co najmniej dwóch pasach przeznaczonych dla każdego kierunku dopuszczalna prędkość to 80 km/h.
  Nikt praktycznie tego przestrzega z kierowców ciężarówek. . Niektórzy n ie powinni mieć w ogóle zawodowego prawa jazdy.

 • clamanus1

  0

  Liga Polskich Rodzin lądowała? NIe czaję. Oni jeszcze istnieją? Bez Giertycha, który przeszedł do obozu oświeconego?

 • qvo83

  Oceniono 2 razy 0

  Korki nie tworzą się jak ktoś jedzie wolno czy szybko tylko z braku nieumiejetnej płynności jazdy ( włączanie się do ruchu, robienie przerw na 5 samochodów czy jazda lewym pasem 60 km/h trasa szybkiego ruchu) jest to bardzo dobrze widać w Warszawie jak jedzie Pan z rejestracją LPR i w oczach ma strach bo nigdy nie widział tylu samochodów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX