Pogoda na dziś - wtorek 19 marca. Synoptycy zapowiadają niewielki deszcz na północy i wschodzie Polski

Pogoda na dziś - wtorek 19 marca. Synoptycy zapowiadają niewielkie opady deszczu dla regionów północnych i wschodnich. Temperatura maksymalna wahać się będzie od 6 do 9 stopni.
Zobacz wideo

Meteorolodzy zapowiadają niewielki deszcz w siedmiu województwach na północy i wschodzie kraju. Nie będą to jednak duże opady. W pozostałych regionach słonecznie. 

Temperatura. Maksymalnie od 6 do 9 stopni w całym kraju 

Temperatura maksymalna wahać się będzie od 6 stopni na wschodzie do maksymalnie 9 stopni w północno-zachodniej części kraju. Ciepło, bo około 8 stopni, będzie w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie i Rzeszowie. 6 stopni zapowiadane jest w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, pomorskim i świętokrzyskim. W pozostałych regionach termometry pokażą maksymalnie 7 stopni.

Pogoda na dziś - 19 marcaPogoda na dziś - 19 marca gazeta.pl

Opady. W siedmiu województwach zapowiadane są przelotne opady deszczu 

Meteorolodzy zapowiadają niewielki deszcz w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, podlaskim i lubelskim. Na północno-wschodnich krańcach możliwy także śnieg. Opady nie będą jednak zbyt intensywne, w większości wystąpią w godzinach porannych. Na południu i zachodzie większe rozpogodzenia. Zachmurzenie umiarkowane w ciągu dnia i małe pod wieczór. Wiatr na ogół umiarkowany i słaby.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o: