Dramat w Zakopanem. Siostry zaatakowane przez nożownika. Jedna nie żyje, druga ranna

Dramat w domu przy ul. Smrekowej w Zakopanem - jedna kobieta nie żyje, druga jest ranna. Nie wiadomo, dlaczego zostały zaatakowane nożem.

Sprawę opisuje "Tygodnik Podhalański" na swoim portalu. Według jego informacji mężczyzna odpowiedzialny za atak miał najpierw rzucać kamieniami w okna domu przy ul. Smrekowej w Zakopanem. Gdy mieszkające tam dwie kobiety - siostry - wyszły na zewnątrz, miał je zaatakować nożem.

Jedna z kobiet nie przeżyła, natomiast druga została ciężko ranna i trafiła do zakopiańskiego szpitala. Na miejscu pracują razem prokuratura z policją, na piątek zapowiadana jest konferencja prasowa w tej sprawie. Na razie służby nie chcą udzielać informacji na ten temat.

Więcej o:
Komentarze (156)
Zakopane. Jedna siostra nie żyje, druga ciężko ranna. Atak nożownika
Zaloguj się
 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 42 razy 40

  Miłość miłość w Zakopanem
  Polewamy się szampanem...

 • alva20

  Oceniono 35 razy 31

  Znieczulica, tolerowanie chamstwa i agresji ,przymykanie oczu na pijanstwo wsrod mlodziezy doprowadzi w konsekwencji do tego, ze ulice w Polsce stana sie bardzo niebezpieczne. A szkoda.

 • lblblblb

  Oceniono 39 razy 29

  Zagłębie suwerena. Był w Prawie i sam wymierzył Sprawiedliwość. Słuszna jest linia naszej władzy.

 • juriyy.c

  Oceniono 26 razy 24

  Kaczyński ostrzegał przed przybyciem ciapatych i się spełniło -katotaliban pochodzenia polskiego, tamci naszym do pięt nie dorastają. Wiwat przeklęci w polskiej racji stanu, będziemy im niedługo pomniki stawiać jak ich protoplastom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX