Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy. "Spieszyłem się, to sprawa alarmowa"

Współwłaściciel biura detektywistycznego Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Przedsiębiorca przekroczył prędkość na terenie zabudowanym w woj. pomorskim. W rozmowie z Radiem Gdańsk tłumaczył, że spieszył się w związku z pilną sprawą.
Zobacz wideo

Były detektyw, a obecnie współwłaściciel biura detektywistycznego Krzysztof Rutkowski przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. W środę ok. godz. 18 znacznie przekroczył prędkość na terenie woj. pomorskiego.

- 59-latek w miejscowości Będomin na terenie zabudowanym jechał 62 km/h ponad stan, czyli 112 km/h. Mężczyzna przyznał się, przyjął mandat. W myśl obowiązujących przepisów stracił prawo jazdy na 3 miesiące

- mówi w rozmowie z Gazeta.pl asp. Piotr Kwidziński z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Krzysztof Rutkowski musi również zapłacić mandat w wysokości 400 zł, dostał także 10 punktów karnych.

Krzysztof Rutkowski: To była sprawa alarmowa

W rozmowie z Radiem Gdańsk Krzysztof Rutkowski podkreślił, że zawsze jeździł bardzo ostrożnie i "przez kilkanaście lat nie miał ani jednego punktu karnego".

- Podróżowałem z Gdańska, gdzie spotkałem się z matką zaginionej Iwony Wieczorek. Jechałem do Bytowa. Spieszyłem się, bo była to sprawa alarmowa - mówił były detektyw.

Więcej o:
Komentarze (88)
Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy na trzy miesiące. "Spieszyłem się, to sprawa alarmowa"
Zaloguj się
 • bmarten

  Oceniono 34 razy 28

  Panie Rutek, trzeba było wynająć helikopter. Jak się panu zachce sr... na ulicy, to ściągasz pan spodnie i walisz pan kupę na chodnik, czy jednak raczej szukasz pan jakiejś toalety?

 • dziadekjam

  Oceniono 35 razy 23

  "- Podróżowałem z Gdańska, gdzie spotkałem się z matką zaginionej Iwony Wieczorek. Jechałem do Bytowa. Spieszyłem się, bo była to sprawa alarmowa - mówił były detektyw."
  ======================================================
  Pogięty ciul! Swoje draństwo próbuje przykryć używając nazwisk swoich klientów. Samo to dyskwalifikuje go w tej branży. Ale czego się spodziewać po eks ZOMOwcu...
  Myślę, że pani Wieczorek powinna tego chama podać do sądu. Może jakiś prawnik się tym zainteresuje i wreszcie skutecznie wyeliminuje tę pijawkę...

 • antropoid

  Oceniono 20 razy 18

  Nie martw się Krzychu, twoja fryzura i tak pozostanie kultowa.

 • hilux_ie

  Oceniono 24 razy 16

  Tjaaa, kolejny co to zawsze jeździł przepisowo a jak raz depnął to go akurat złapali.

 • green_is_bad

  Oceniono 29 razy 15

  "Spieszyłem się, jedyny fryzjer który potrafi trefić mi te włosy łonowe przeszczepione na głowę idzie od jutra na miesięczny urlop!"

 • taroudant

  Oceniono 15 razy 11

  Zomowiec z kwadratową główką spieszył się po prostu. Bo ón bardzo ważny człowiek, prawie detektyw i do tego celebryta dla ubogich.

 • miro600

  Oceniono 9 razy 9

  Jego miejsce jest w pierdlu

 • eastsider

  Oceniono 8 razy 8

  Rutkowski nikogo już nie potrąci na Chmielnej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX