Pijana sędzia z Zawiercia wjechała w drzewo. Miała blisko cztery promile

Pijana 54-letnia sędzia z Zawiercia wjechała w drzewo, później odjechała. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Katowicach. Według lokalnych mediów kobieta miała blisko cztery promile alkoholu.
Zobacz wideo

Nowe informacje o sprawie pijanej sędzi z Zawiercia.12 marca kobieta, która kierowała suzuki swift, około godz. 13 wjechała w drzewo w tym mieście, przy ul. Powstańców Śląskich. Pojechała jednak dalej, a policjantów powiadomił świadek zdarzenia. Funkcjonariusze ujęli ją kilka ulic dalej.

Jak opisuje portal zawiercie.naszemiasto.pl, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale okazało się, że autem kierowała 54-letnia sędzia z Sądu Rejonowego w Zawierciu. Ponieważ policja podejrzewała, że kobieta jest pod wpływem alkoholu, na miejscu pojawił się prokurator.

Z informacji portalu wynika, że w trakcie badania wykazano, że 54-latka miała około 4 promile alkoholu. Wszczęto śledztwo pod kątem prowadzenia pojazdu przez 54-latkę w stanie nietrzeźwości. Odpowiada za nie jest Prokuratura Okręgowa w Katowicach.  

Więcej o:
Komentarze (196)
Zawiercie. Pijana sędzia wjechała w drzewo. Miała blisko cztery promile
Zaloguj się
 • Oceniono 30 razy 26

  Niezła zawodniczka, musiała być w ciągu alkoholowym, co najmniej" trenowała" od 6 dni. Takie stężenie alkoholu po jednorazowym spożyciu spowodowałoby jej całkowitą bliskość z podłożem czyli glebą ha ha ha

 • Maks Maks

  Oceniono 21 razy 15

  4 promile to przecież chodzić nie sposób... więc o co chodzi? Sędzia zawyrokowała że trzeba jechać.

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 24 razy 14

  4 promile... Widać że kobieta musi mieć niezłą praktykę w piciu. Szkoda że wcześniej nikt jej nie pomógł. Życie musiało ją przerosnąć.

 • junkamm

  Oceniono 13 razy 13

  podejrzewam jak w to polsce dzrzewo dostanie 3 lata w zawieszeniu sedzia zostanie oczyszczona i przeniesiona na lepsze stanowisko .

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 40 razy 12

  Nie wytrzymała psychicznie łamania Konstytucji przez kaczystów. Zrozumieć należy.

 • jerzytop

  Oceniono 12 razy 10

  I co z tego . Tak jak Złodziej sędzia może dalej sądzic innego złodzieja tak ta Pani będzie dalęj sądziła m.in tych jeżdzących po spożyciu . W Polsce to widać normalne zachowanie obiektywnych sądów i kolegów .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX