Białystok. Atak nożownika. Mężczyzna ranił dwie kobiety przy komendzie policji

Do ataku nożownika doszło dziś około godziny 8 rano w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Mężczyzna miał się pokłócić z kobietami o miejsce parkingowe.
Zobacz wideo

Jak podaje portal poranny.pl policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który ranił nożem dwie kobiety. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ulicy Bema w Białymstoku. W pobliżu tego miejsca znajduje się Komenda Miejska Policji, dlatego reakcja funkcjonariuszy była bardzo szybka.

Białystok. Atak nożownika - mężczyzna zaatakował dwie kobiety przy komendzie policji 

Marcin Gawryluk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wyjawił portalowi onet.pl szczegóły zdarzenia. Kobiety miały zwrócić uwagę mężczyźnie, który nieprawidłowo zaparkował swój samochód. Wywołało to kłótnię między tymi osobami. Kobiety zaczęły oddalać się z parkingu jednak mężczyzna postanowił kontynuować sprzeczkę, w wyniku której zaatakował je nożem. 

Jedna z kobiet została ranna w okolicach szyi, druga - w ramię. Obydwie poszkodowane zostały zabrane do szpitala wojewódzkiego w Białymstoku. Jak podaje Gazeta Wyborcza rannymi kobietami są matka i nastoletnia córka. Obecnie policja zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia. Miejsce, w którym doszło do ataku jest monitorowane - policja ma więc bardzo dużo materiałów do analizy. 

Więcej o: