Politycy kłamią ws. Deklaracji LGBT+ i standardów WHO. Zebraliśmy bzdury i prostujemy

Od kilku dni przedstawiciele PiS, ale też Kukiz'15, a nawet rzecznik praw dziecka powtarzają kłamstwa o warszawskiej Deklaracji LGBT+ i standardach edukacji seksualnej WHO. Zebraliśmy wszystkie w jednym miejscu i wyjaśniamy, jak jest naprawdę.
Zobacz wideo

W ostatnich dniach, zwłaszcza za sprawą słów Jarosława Kaczyńskiego, że będzie bronił "polskiej rodziny" i "mówi 'nie" atakowi na dzieci", wokół warszawskiej Deklaracji LGBT+ i standardów edukacji seksualnej WHO narosło mnóstwo mitów.

Politycy obozu władzy, ale też z Kukiz'15, a nawet rzecznik praw dziecka nie przestają kolportować kłamstw i przeinaczeń, a wszystko to opisują - jak prezes Prawa i Sprawiedliwości - jako sprzeciw wobec "ataku" różnych środowisk, prześcigając się w homofobicznych wypowiedziach.

Podsumowaliśmy te wypowiedzi, które najbardziej przekroczyły granicę, a zupełnie mijają się z prawdą.

embed
Więcej o:
Komentarze (374)
Kłamstwa polityków o Deklaracji LGBT+ i standardach WHO. Fakty i mity
Zaloguj się
 • kkk_3

  Oceniono 73 razy 35

  dzięki edukacji seksualnej pedofilom nie będzie tak łatwo podejść nieświadomego dziecka. Niektórym poplecznikom różnych "wykorzystywaczy dzieci" jak widać się to nie podoba. Jakoś dziwnie wstręt do edukowania dzieci rozkłada się to podobnie jak poparcie dla kościoła.

 • def11

  Oceniono 57 razy 27

  Byli Niemcy, Francuzi, komuniści, uchodźcy, teraz LGBT, w każdych z tych "spraw" Kaczyński mijał się z prawdą, delikatnie mówiąc, ale to bez znaczenia, liczy się wróg, wskazany, zdemonizowany, a prezes jako obrońca narodu.
  Podział, konflikt, kryzys, nienawiść, wykluczenie, to narzędzia uprawiania polityki przez Kaczyńskiego i PiS, inaczej nie umieją, a co gorsza nie chcą.

  PiS to ZŁO

 • bialarawska

  Oceniono 36 razy 18

  Po co komu edukacja seksualna? Wszystkiego nasze dzieci dowiedzą się z pornhuba.

 • ajg62

  Oceniono 32 razy 16

  Jaka masturbacja - to "lewackie" określenie . Polskie tradycyjne to walenie konia. Pewno kaczynski jak był młodszym to się nie "masturbował" tylko "walił konia" i dlatego nie kuma o co chodzi.

 • dashka

  Oceniono 42 razy 14

  Ale dajcież spokój! Przecież nie wmówicie czołowym politykom pisu, że czarne jest czarne, a białe białe. Oni w to przenigdy nie uwierzą, bo oni nie wierzą w to, w co nie wierzy ich wuc.

 • italx1

  Oceniono 19 razy 13

  "Standardy WHO nie są planem zajęć lekcyjnych. Opisują jedynie etapy psychoseksualnego rozwoju dziecka."
  Przeczytajmy więc ten dokument WHO:
  "Matryca stanowi przegląd tematów, które powinny zostać omówione w poszczególnych grupach wiekowych. (…)
  Grupa wiekowa 6-9 (lat): Przekaż informacje na temat … Podstawowe wiadomości dotyczące antykoncepcji"

  Serio twierdzicie, że to opis etapów rozwoju dziecka a nie zalecenia dla edukatorów?

 • ozidar

  Oceniono 25 razy 13

  Pięknie. Z jednej strony cytaty, a z drugiej wasza interpretacja tego co się znajduje w wytycznych WHO. A może tak cytat z odpowiednim zapisem? Byłoby jednak wiarygodniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX