Strażnik więzienny wykorzystał żonę byłego szefa Amber Gold. Sąd w Łodzi wydał wyrok

Sąd w Łodzi skazał na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata Tomasza R., byłego strażnika Służby Więziennej. Mężczyzna był oskarżony o seksualne wykorzystanie stosunku zależności. Jego ofiarą padła Katarzyna P., żona byłego szefa Amber Gold.
Zobacz wideo

Katarzyna P., żona Marcina P., założyciela Amber Gold w marcu 2015 r., gdy przebywała w areszcie w Łodzi, zaszła w ciąże. Sprawą zajęła się prokuratura, jednak kobieta zeznała, że nie padła ofiarą przestępstwa. Śledztwo zostało umorzone. W kwietniu 2015 r. Katarzyna P. została przeniesiona do Zakładu Karnego w Grudziądzu, tam urodziła dziecko. Kobieta złożyła zażalenie na decyzję prokuratury o umorzeniu, sąd nakazał wznowienie postępowania. 42-letni wychowawca z Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi został wówczas zwolniony dyscyplinarni. Mężczyźnie postawiono zarzut, który miał znamiona dwóch przestępstw: niedopełnienie obowiązków i wykorzystanie stosunku zależności.

Wyrok ws. strażnika, który wykorzystał żonę b. szefa Amber Gold

We wtorek Sąd Rejonowy Łódź-Widzew wydał w tej sprawie wyrok. Jak podaje "Dziennik Łódzki" za relacje seksualne z osadzoną Katarzyną P. został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata, 5 tys. zł grzywny i 5-letni zakaz pracy na stanowiskach w Służbie Więziennej. Wyrok nie jest prawomocny, ale były strażnik przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Więcej o:
Komentarze (208)
Strażnik więzienny wykorzystał żonę byłego szefa Amber Gold. Sąd w Łodzi wydał wyrok
Zaloguj się
 • selda_comment

  Oceniono 74 razy 54

  Ten news przypomniał mi, że oto mamy rok 2019 i Marcin P. i Katarzyna P siedzą w areszcie już 7 rok (!!!). Co to jest za kraj, żeby w areszcie trzymać ludzi po siedem lat? Zanim się skończy proces, to wyjdą na wolność, bo cały wyrok odsiedzą "awansem".

 • jozinzpolski

  Oceniono 81 razy 49

  Wymusił stosunek od więźniarki i dostał tylko rok w zawieszeniu 5 tyś zł kary ?? Dalej głosujecie, głupie baby, na budynia i kaczora - to będziecie musiały dawać dupy każdemu na każdym przystanku autobusowym

 • c.t.k

  Oceniono 46 razy 28

  Ciekawe jest to, że zawsze gdzie w grę wchodzą duże przekręty,Amber Gold, Srebrna, pojawia się klecha/zakonnik, który potem opuszcza raptownie stan duchowny i żyje sobie spokojnie w dobrobycie.
  Czy to nie jest czasami tak, że ponieważ kurie, zakony, mają prawo otwierać rachunki bankowe w watykańskim banku, niedostępne dla"ziemskich"kontrolerów, warto z nimi wchodzić w konszachty?

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 33 razy 23

  Myślę, że dopełnił obowiązków. Wspomógł rozrodczość IV RP i zapewnił skazanej 500+. Przybył nowy obywatel/ka/. Powielać to w damskich ZK, a PISowska demografia skorzysta.
  Medal się należy od Brudzińskiego i pochwała od Rafalskiej.
  Czego się czepiacie - to przecież dorośli ludzie?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 37 razy 21

  Mąż pani Plichty to z kolei były kochanek Marka Suskiego :-)
  W PiS z seksaferami człowiek nie nadąży :-)

 • brods

  Oceniono 17 razy 15

  ojcem chrzestnym dziecka kto będzie ? przełożony klawisza ? , czy minister zieliński ..........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX