Pogoda na dziś - środa 13 marca. Niewielkie opady deszczu, na wschodzie śnieg

Pogoda na dziś - środa 13 marca. Synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie i opady deszczu. Na wschodzie pojawi się także śnieg.
Zobacz wideo

W środę nad naszym krajem przechodził będzie front, który przyniesie niewielkie opady deszczu w całej Polsce. Meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane. Na wschodzie kraju możliwe opady śniegu.  

Temperatura. W większości kraju od 8 do 9 stopni

Temperatury w środę będą nieco wyższe niż poprzedniego dnia. Najcieplejszy dzień zapowiada się we Wrocławiu i w Opolu, gdzie będzie 11 stopni. Reszta kraju musi liczyć się z maksymalnymi temperaturami poniżej 10 stopni. Najchłodniej będzie w Suwałkach i Białymstoku, gdzie kolejno tylko 3 i 4 stopnie. W Lublinie termometry pokażą 6 stopni, a w Warszawie, Olsztynie i Przemyślu: 7 stopni. W pozostałych regionach temperatura wahać się będzie od 8 do 9 stopni.

Pogoda na dziś - 13 marca.Pogoda na dziś - 13 marca. gazeta.pl

Opady. Przejściowe opady deszczu, na wschodzie także śniegu

Meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane. Rano deszcz pojawi się na zachodzie i w centrum Polski. Na Pomorzu możliwe nawet burze. Deszczowy front będzie przesuwał się na wschód w ciągu dnia - wieczorem będzie padać jedynie w województwach podlaskim, lubelskim oraz zachodniopomorskim. Możliwe są także niewielkie opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Wiatr na ogół umiarkowany, miejscami na wybrzeżu dość silny - w porywach maksymalnie do 60 km/h.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o: