Pogoda na dziś - wtorek 12 marca. Synoptycy zapowiadają ochłodzenie. W większości kraju nie powinno padać

Pogoda na dziś - wtorek 12 marca. Meteorolodzy zapowiadają niewielkie ochłodzenie, termometry pokażą maksymalnie od 2 do 8 stopni. W większości kraju nie będzie padał ani deszcz, ani śnieg.

We wtorek zapowiada się bardziej słoneczna pogoda, chociaż będzie też chłodniej - maksymalnie około 8 stopni we Wrocławiu. Śnieg może padać tylko na wschodzie kraju. 

Temperatura. W większości kraju od 4 do 6 stopni

Najniższa temperatura prognozowana jest dla Zakopanego i Suwałk, gdzie będzie kolejno 1 i 2 stopnie. Chłodniej także w Olsztynie i Białymstoku, gdzie termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie. Najcieplejszy dzień synoptycy zapowiadają dla Wrocławia oraz Opola, Szczecina i Zielonej Góry, gdzie temperatura wahać się będzie od 8 do 7 stopni. W pozostałych regionach maksymalnie od 4 do 6 stopni.

Pogoda na dziś - 12 marca.Pogoda na dziś - 12 marca. gazeta.pl

Opady. Śnieg na wschodnich krańcach Polski - w pozostałych regionach bez opadów

We wtorek meteorolodzy zapowiadają niewielkie opady śniegu tylko na wschodnich krańcach polski - zwłaszcza w Lublinie i Suwałkach. Przelotny deszcz może padać w Koszalinie. W pozostałych regionach bez opadów. Zachmurzenie duże i umiarkowane tylko w północno-zachodniej Polsce. Reszta kraju może liczyć na bardziej słoneczną pogodę. Wiatr słaby i umiarkowany. Jedynie na wybrzeżu okresami dość porywisty.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o: