Komentarze (639)
Dziennikarz umieścił w sieci nagranie z Dulkiewicz na zakupach. "Odchodzi z naszej redakcji"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • galicki

  Oceniono 18 razy 12

  Lepiej z obstawą w tych paskudnych czasach.

 • 0.shary

  Oceniono 10 razy 10

  Monitoring ... a gdyby kupowała podpaski albo kondomy ? Ale pisuarze mieliby uciechę. Za ujawnianie treści monitoringu Biedronka powinna słono beknąć.

 • ewulka987

  Oceniono 9 razy 9

  Dobrze, że dziennikarz "wyklęty" zasili reżimowe media pozostające w rękach PiS i uprawiające socjotechnikę. Nienawiść jaka zżera rządzących i ich sposoby walki wywołuje u mnie odruch wymiotny. Dość szerzenia podziałów społecznych i nienawiści przez PiS-katolów.

 • johndoe1976

  Oceniono 11 razy 9

  obrał dobry kierunek, radio gdańsk, TVP gdańsk a potem woronicza :-)

 • arkon4

  Oceniono 10 razy 8

  Nadaje się do pisowskiego Radia Gdańsk idealnie...

 • yaspiman

  Oceniono 12 razy 8

  zachciało się sensacyjki. to poleciał na zbity pysk.
  a tak na marginesie - co to za dziennikarz, który zajmuje się takimi sprawami.

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 8

  'odchodzi z pracy'

  czyli jarek bierze go w ministry

 • ggargi

  Oceniono 9 razy 7

  Jaki niskie i żenujące jest dziś dziennikarstwo .... ten człowiek to nie dziennikarz, jego praca nic nie wniosła, niczego nie dała ... to taki nieudolny dziennikarzyna który nie ma predyspozycji do tego zawodu i już ..

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 9 razy 7

  Sposobem działania pasuje do PiSssRadia Gdańsk

 • art_102

  Oceniono 9 razy 7

  Dziennikarz przeprasza, odszedł, ale i tak w nagrodę zostanie wice w ku...zji lub tp.
  Gorzej ma się sprawa z Biedronką. Miło, ze przepraszają, szkoda że zwalają winę na "profesjonalną" firmę ochroniarską. Takie zwalanie, to przenoszenie winy na kogoś, kogo sami wybrali i zatrudnili.
  Wina jest tylko i wyłącznie po stronie Biedronki i przeprosiny to za mało, bo to nie tylko jest skandal. Na to są paragrafy.
  Jeśli firma, która monituruje na okrągło swoje sklepy i kupujących tam ludzi, a nawet co kupujemy i z kim robimy zakupy, zatrudniają ludzi, którzy te nagrania wykorzystują, to ja jako "szary" obywatel też czuję się śledzony i zagrożony, ze ktoś śledzi i zapisuje kiedy, z kim i po co przychodzę do Biedronki. Ma moja listę zakupów, dokumentuje i zapisuje zakup prezerwatyw - znaczy będzie się puszczał, żytniej - znaczy będzie balanga i sie uchleje, podpasek - znaczy ma ktoś okres, pampersów, mimo że nie ma dzieci - widocznie ma na boku itp., itd.
  Kamery w sklepie mają służyć bezpieczeństwu i ochronie przed kradzieżą, a służą do inwigilacji i postponowania ludzi.
  To poszło za daleko. Nie tylko ktoś to ukradł, ale jeszcze ktoś inny to rozpowszechnił. Samo przepraszam, to za mało. To są sprawy karne i tak powinny być potraktowane.
  Samo przepraszam, procederu nie zamknie.
  W jednym z ze sklepów Biedronki w Katowicach, jest na okrągło nawalony "ochroniarz". Miły, zagadujący, dowcipkujący, ale wciąż widocznie wskazujący. to nie jedna wizyta, ale trzy, i to przypadkowe, bo przejazdowe. Czyli proceder, mimo ze dla wszystkich zatrudnionych i szefostwa musi być widoczny, to dalej trwa cały czas. Może to , poza chlaniem w robocie, poczciwy człowiek, i żadnej foty by nie sprzedał, ale też łatwy cel do szantażu.
  Tego nie można zamknąć za przepraszam!

 • bsdw

  Oceniono 7 razy 7

  Maciej Naskręt. Zapamiętamy.

 • jarro69

  Oceniono 15 razy 7

  To już nawet zakupów ni można zrobić? Co koorwa was obchodzi co ona kupuje? Pie...ijcie się w puste piSSdzielskie łby...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 15 razy 7

  Gdy Naskręt sam to nagrał i upublicznił, bylaby inna sprawa.
  A tak rozpowszechnil nagranie uzyskane z naruszeniem prawa, o czym zapewne wiedział.
  Ochrona danych osobowych, RODO musi funjcjonować, bo wszyscy za nia placimy w takiej czy innej formie.
  Powinna być zatem dotkliwa sankcja prawna za naruszenie przepisów, najlepiej finansowa.
  Pierwsza w kolejce firma ochroniarska, potem jej pracownik, a pan dziennikarz...???

 • adam.miroslawski

  Oceniono 6 razy 6

  UWAGA na "WIELKIEGO BRATA" Zaczyna polowanie na każdego kto nie jest "PRAWOMYŚLNY" w rozumieniu opcji rządzącej Oni wszystko chcą schować pod kołdrą
  Narracja przekazów mediów rządowych przypomina "dt" z czasów epoki słusznie minionej i czasów początku faszyzmu kiedy dla potrzeb propagandy NSDAP wskazała wrogów narodu
  Wokół tego został zbudowany kult narodu wybranego i przyzwolenie na wszystkie okrucieństwa które potem się zdarzyły A to zrobiono po to aby rozmydlić odpowiedzialność za ludobójstwo.
  Mam wrażenie ze szykuje się powtórka z historii
  Opamiętajcie się bo bedzie za chwile za późno na krok w tył ...

 • janulo01

  Oceniono 8 razy 6

  Co znaczy odchodzi? Taką szuje powinno sie na zbity pysk na bruk wywalić dyscyplinarnie!

 • loneman

  Oceniono 10 razy 6

  Ochrone ma przez Stefana W. - idola naszej "prawicy" (=faszystow)

 • zarliwy

  Oceniono 10 razy 6

  < a jego nowym pracodawcą ma być Radio Gdańsk >
  Radio Gdańsk, czyli tuba rządowa. Naskręt chciał się wkupić - tyle, że na miejscu nowego pracodawcy dałbym mu kopa już na początku. Takie mendy działają wg. zasady " dziś do Ciebie, jutro na Ciebie" - sprzedawczyk to najniższa warstwa społeczna.

 • year68

  Oceniono 6 razy 6

  TVPiS zrobiło z tego aferę, ja bym tego tak nie zostawił. TVN powinien przypomnieć jak nachlani posłowie PiS zachowywali się w miejscach publicznych. Poseł K. popisał się rajdem melexem na Cyprze, H. ten od penisa dał pokaz w Madrycie i razem z L. na Podkarpaciu, posłanka K. ojtam ojtam w Sejmie, poseł P. leżący krzyżem na korytarzu w Sejmie. Może gdyby zaczęto tworzyć podobny przekaz to hieny by się uspokoiły. Jak to się mówi oko za oko.

 • pawel_bienkowski

  Oceniono 6 razy 6

  Naskręt sugeruje, że Dulkiewicz ma problemy z alkoholem, jest fanka Biedronki czy, że nie ma odpowiednich ludzi do robienia zakupów, i robi je sama, bo ma dużo wolnego czasu?. Nie rozumiem.

 • litecode

  Oceniono 10 razy 6

  Tytuł sugeruje, że TERAZ (czyli po aferze) odchodzi z pracy, a nie, że walnął wypowiedzenie wcześniej, a jego postępowanie mogło wynikać z chęci przypodobania się nowym "mocodawcom"...
  Dziennikarstwo zeszło na psy. Tytuły gonią za tanią sensacją. Redaktorzy nieoduczeni i nierzetelni. Serwisy zachwycają się "kształtnymi pupami", dekoltami, "pokazała za dużo", "już tak nie wygląda", "zapomniała majtek". W komentarzach regularne sutenerstwo, chyba na mocy umowy z adminem eksponowane przez minimum godzinę. Ale na pokaz kupno Twojego Weekendu i ostentacyjne zamykanie.
  W zasadzie są dwie opcje - nie zauważyłem, że "target" Wam ogłupiał, więc się dostosowujecie poziomem do brukowców i tabloidów, dla zachowania pozorów uprawiając różne formy hipokryzji... albo tniecie koszty i zatrudniacie kogo popadnie, bez wiedzy, taktu, oczytania, klasy za to z poziomem sugerowanego w poprzednim wariancie "targetu".
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w zasadzie wszędzie to samo... choćbym chciał, to synowi alternatywy nie podsunę. Ja prdl... - XXI wiek. Internet pod strzechy? Raczej słoma w internecie.

 • marc.pl

  Oceniono 8 razy 6

  W dniu kobiet pani Dulkiewicz kupiła za swoje pieniądze butelkę likieru kawowego "Talka" a pisowskie krwiożercze hieny chcą ją o to zlinczować.

 • czechy11

  Oceniono 12 razy 6

  Ten Szlam już jedną Nigą w Radio Szlam czyli Gdańsk. PiSiwskiej szczujni wspodpowiedzislnej za smierć Adamowicza

 • marywil2012

  Oceniono 10 razy 6

  Potrzebny pisowi jakis przekręt po stronie opozycji bo notowania spadają a afery i to grube dają w kość. Tylko, że ten przypadek z dulkiewicz świadczy o zupełnym zagubieniu pisiaków....

 • emsi2020

  Oceniono 8 razy 6

  Dziennikarz wyklęty, niech robi gazetki partyjne z panem Braunem!

 • wgrego

  Oceniono 8 razy 6

  pismak i pisdaktor przeszedł pewnie do pisradia .

 • kocurko

  Oceniono 14 razy 6

  Alkohol jest legalny a ona pełnoletnia. Jeśli sobie nawet wypije przy sobocie to wszystko jest OK. Teraz nawet bardziej ją lubię, bo to prawdziwa kobieta a nie popie...... hipokrytka

 • m.marle

  Oceniono 16 razy 6

  Za komuny też niektórzy dziennikarze się szmacili i puszczali pod swym nazwiskiem tzw "smrody", czyli podsuwane przez bezpiekę podsłuchy, materiały z przesłuchań oraz pomówienia szkalujące opozycję. Warto by ktoś zrobił badanie porównawcze - ilościowe i jakościowe.

 • kocurko

  Oceniono 10 razy 6

  Jeśli płaciła swoimi pieniędzmi i nic nie ukradła, to o co całe to zamieszanie?
  ),7 na czterek to nie jest dużo

 • remoteisland

  Oceniono 20 razy 6

  Maciej Naskręt - dziennikarz? Jaki dziennikarz? Żeby być dziennikarzem, to trzeba być kimś. A to tylko pracownik mediów a do tego polityczna prostytutka.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 20 razy 6

  Wyszedła Przekręt, zamiast Naskręt.
  Taka Wolska!

 • kwaterek

  Oceniono 5 razy 5

  A może jeszcze do toalety chodzi Pani Prezydent... Może jakiś dziennikarz błyśnie jakimś filmem z takiego zdarzenia?

 • starsailor3

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego tak łatwo skopiować monitoring w Biedronce? Jak oni chronią systemy??? Z kasy fiskalnej też łatwo zrobić kopię?

 • keram2225

  Oceniono 5 razy 5

  RODO przewiduje karę za wyciek danych osobowych do 10% obrotu firmy na całym świecie. Co na to Biedronka?

 • year68

  Oceniono 9 razy 5

  Nie dajcie się wprowadzać w błąd, ten pseudo dziennikarz nie został wyrzucony za ten film. Już wcześniej złożył wypowiedzenie, bo się wybiera do pisobolszewickiego Radia Gdańsk.

 • niezalany

  Oceniono 9 razy 5

  najważniejszy news to że kolejny debil za malą chwilę zasili szeregi radia publicznego... vivat "dobra zmina"!

 • kastoripollux

  Oceniono 11 razy 5

  A czy pani prezydent jest małoletnia, że pisowski debil zrobił z tego sensację? Niech się wykarże materiałem o Ksero Kurduplo Direktore, którego kancelaria była zawalona małpkam. Na koszt podatnika kupowali alkohol i tak chlali, że spóźnili się na lot do Smoleńska. Półtorej godziy opóźnienia doprowadziło do lądowania we mgle i "zdrady o świcie". JAK 40 wylądował pół godziny wcześniej, kiedy jeszcze widoczność nie spadła do zera. Wczoraj była miesiączaka, ale Kurduplo Direktore siedział cicho. Zalewał robaka w samotności czy jak?

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 7 razy 5

  nie nazywajmy szambonurków dziennikarzami

 • expel

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba być ostatnim zerem, żeby zajmować się takim "dziennikarstwem". Domyślam się w jakich mediach teraz znajdzie pracę pan podglądacz.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 9 razy 5

  "Dziennikarz" po nowej maturze, dwuipółletnim quasiliceum i pewnie jakichś studiach "zarządzania słowem" poprzedzonych licencjatem z nie wiadomo czego. Jaki system kształcenia takie i kadry. Takie dziennikarstwo i taka polityka.

 • wit911

  Oceniono 9 razy 5

  Idealnie będzie pasować do pisiorskiego radia

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 5

  Na PiS Fali Radio Gdańsk będą nasyłali kolejnych nożowników

 • vomiting_frog

  Oceniono 13 razy 5

  Proponuje postać chwilkę w biedronce przy alkoholach i nagrać kilka matek 500+ z dziećmi.

 • len_27a

  Oceniono 5 razy 5

  Wstyd mi za pana. Dawno już pan skręcił w prawo. Niżej to tylko międlar. Uważaj,by się nie rozbić Na skręcie...

 • a.k.traper

  Oceniono 15 razy 5

  Panią prezydent a nie prezydentkę to jedno a przeprosiny są g...o warte, robił to z cynicznym wyrachowaniem i z wrodzoną głupotą.

 • nibycostamwiem

  Oceniono 8 razy 4

  Robią aferę, kobieta poszła do sklepu kupic alkohol, klienci i pracownicy tez ją widzieli. Ujawniają film i robią nagonkę z byle gónwa. Przynajmniej nie wysłała niko na swoje zachcianki, nie wstydziła się pójść i kupić. Ochroniarz to pewnie emeryt dorabiajacy w biedronce, prawdziwy katolik i patriota.

 • mariusz511

  Oceniono 10 razy 4

  Pismak uzyskał nagranie w wyniku kradzieży danych - nagrania monitoringu!

  Taka znana firma, i nie potrafiła zlecić rzetelnego audytu ochrony danych osobowych w zakresie zgodności z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE .

  Polecam się.
  Ochrina danych osobowych
  mariusz511@gazeta.pl

 • year68

  Oceniono 8 razy 4

  Należy się przyjrzeć panu ochroniarzowi, bo coś mi się zdaje, że grozi mu wyrok i nie małe odszkodowanie. Nagrał telefonem obraz z monitora rejestrującego obraz z kamer i go upublicznił. Może jakiś prawnik się wypowiedzieć w temacie?

 • heko77

  Oceniono 4 razy 4

  Szczerze to mam w doopie co kto kupuje i w jakim towarzystwie,interesuje mnie ustawienie kamer Biedry gdzie widać jak ktoś wpisuje PIN.A to droga do kradzieży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX