Aleksandra Dulkiewicz zabiera głos ws. nagrania z Biedronki. "Kupiłam krówkę, a cole były małe"

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w żartobliwy sposób skomentowała wyciek nagrania z monitoringu sklepu Biedronka. Na filmie widać, jak Dulkiewicz kupuje alkohol.
Zobacz wideo

Nagranie z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz kupującą m.in. alkohol w gdańskiej Biedronce obiegło w ostatnich dniach media społecznościowe. Prezydent towarzyszyło trzech ochroniarzy. Film pochodził z kamery sklepowego monitoringu.

Przedstawiciele sieci Biedronka przeprosili prezydent Gdańska za wyciek nagrania. Jak się okazało, za całą sytuację odpowiedzialny był pracownik ochrony, zatrudniony przez zewnętrzną wyspecjalizowaną agencję.

"Podkreślamy, że nie ma zgody na takie zachowania osób wykonujących pracę na rzecz naszej sieci, a komfort i bezpieczeństwo naszych klientów – w tym bezpieczeństwo ich danych i wizerunków – jest dla nas nadrzędnym priorytetem" - informowała w oświadczeniu przesłanym Gazeta.pl Katarzyna Scheer, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Jeronimo Martins Polska.

Aleksandra Dulkiewicz o zakupach w Biedronce

Ostatecznie głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz napisała w żartobliwym poście na Facebooku, że wiele osób pyta, "czy to prawda, że kupiła 0,5 litra i aż 2 cole".

Panowie "redaktorzy" autorzy "hit newsa" postawili mnie w trudnej sytuacji, bo faktycznie źle to wygląda... Dlatego wyjaśniam: kupiłam krówkę [0,7 litra - red.], a cole były małe...

- skomentowała Dulkiewicz.

"Mam nadzieję, że po tej informacji zapanuje cisza w tej sprawie i następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych zostanie "dokładnie sprawdzone" i pozyskane w legalny sposób" - dodała.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (758)
Aleksandra Dulkiewicz zabiera głos ws. nagrania z Biedronki. "Kupiłam krówkę, a cole były małe"
Zaloguj się
 • Kris P

  Oceniono 215 razy 169

  Łachudry robią sensację..
  Co? Wódki nie może kupić, bo prezydent?
  Zajmijcie się swoją aferą i układem kaczego prezia.

 • eclipse97

  Oceniono 112 razy 90

  O co ten wrzask, ze Dulkiewicz robila zakupy w Biedronce ?, to tylko pokazuje ze jest zwyklym czlowiekiem. I ze zaopatruje sie tam gdzie chce.

 • zdybka1

  Oceniono 94 razy 80

  Jakby ukradla, oczywiscie piszmy, jest nowa sensacja.
  Ale domyslam sie, ze pisiory nie beda jeszcze dlugo mogli zgrysc przegranej w Gdansku, no i oczywiscie usuniecia pedofila z powierzchni Gdanskiej. Solidaruchy tez zgrzytaja zebami, bo latka obroncy pedofila zostanie na zawsze. Olac ich !

 • fakiba

  Oceniono 104 razy 78

  No i dobrze , a co do ochroniarzy to pani Aleksandra sama robiła zakupy a ochrona to jej przysługuje w miejscach publicznych

 • kaczkadziwaczka.pl

  Oceniono 81 razy 71

  Zajmijcie się prezesem ,co od własnej rodziny wymusza haracze.

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 55 razy 51

  Pretensje o to, że jak Kaczyński, nie posłała służby tylko poszła sama? A może, jak suweren, powinna kupić whisky na którą beneficjenci 500+ zamienili "nalewki".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX