Dzień kobiet w Szczecinie. Ratownicy nad ranem odebrali poród w karetce. Urodziła się dziewczynka

8 marca w Szczecinie nad ranem urodziła się w karetce mała dziewczynka. Poród odebrało dwóch ratowników - Tomasz Gołębiewski i Janusz Daraszkiewicz.
Zobacz wideo

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie odebrała przed 6.00 rano zgłoszenie do rodzącej kobiety. Na miejsce pojechała erka - ratownicy nie zdążyli dojechać do szpitala przed rozwiązaniem. 

Ratownicy odebrali poród w karetce

Mała dziewczynka przyszła na świat dokładnie o 5.57. Po pogotowie zadzwonił jej tata, zaraz po tym jak zaczęła się akcja porodowa. Karetka zjawiła się po kilku minutach, ale maluszkowi naprawdę się śpieszyło.

Ratownicy jechali z 19-letnią mamą do SPSK nr 2 na Pomorzanach. Ale nie zdążyli dostarczyć jej na salę porodową, do rozwiązania doszło w karetce w okolicy ul. Kolumba w Szczecinie. Pogotowie podsumowało to wydarzenie w optymistycznych słowach:

Nie mogliśmy lepiej rozpocząć Dnia Kobiet!

Dziewczynka urodziła się w 38. tygodniu ciąży, mierzy 46 cm i waży 2900 kg. Razem z zespołem pogotowia, serdecznie gratulujemy rodzicom.

Więcej o:
Komentarze (11)
Dzień kobiet w Szczecinie. Ratownicy nad ranem odebrali poród w karetce. Urodziła się dziewczynka
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 20 razy 10

  Właśnie się turlam. Mała dziewczynka się urodziła! Nie wierzę, zwykle się rodzą takie po kilkanaście lat? Oczywiście witamy na tym niekoniecznie zabawnym świecie, gratulacje dla rodziny i podziękowania za sprawną akcję dla załogi ambulansu:))

 • balerina53

  Oceniono 7 razy 7

  ..."8 marca w Szczecinie nad ranem urodziła się w karetce mała dziewczynka"...oooo, a to się zdziwiłam, że nie duża dziewczynka się urodziła. Byłoby ciekawie, wszak duże dziewczynki są niegrzeczne...a poza tym- wszystkiego dobrego wszystkim dziewczynkom i dużym i małym...

 • podaj.haslo

  Oceniono 6 razy 6

  Małą dziewczynka? Małą żelepopą!

 • aria.pura

  Oceniono 6 razy 4

  Skoro waży 2900 kg, to nie taka mała.

 • zaginiony_palik

  Oceniono 10 razy 4

  ...W karetce urodziła się małą dziewczynka!...
  Kiedyś wszystkie dzieci tamtędy się rodziły

 • zawszedak111

  Oceniono 6 razy 2

  jab, nie kłam!
  "waży 2900 kg" - !???
  Nie wierzę.

 • mazzinl890

  Oceniono 8 razy -4

  Dzień kobiet w Szczecinie. Ratownicy nad ranem odebrali poród w karetce. Urodziła się dziewczynka

  W innych warunkach, np. 7 lub 9 marca byłby to chłopczyk i by się urodził w sieni/w pociągu/w przeciągu/na dragu.... A tak, w dzień kobiet musi to z definicji być dziewczynka. Urodzona w karetce... czy jakoś tak.
  Idiotyzm waszych newsów jest fascynujący jak wy sami, czerskie orły.
  A jakimi debilami muszą być wasi stali czytelnicy, to strach pomyśleć

 • radmaj12

  Oceniono 13 razy -5

  Z okazji Dnia Kobiet zdradzą Wam tajemnicę, jak zadowolić kobietę. Moja kuzynka pracuje na porodówce. Kiedyś opowiadała mi, że praktycznie wszystkie kobiety, mają bardzo "rozkalibrowane" odbyty. Ale to wcale nie od stosunków analnych z mężczyznami. To od analnej masturbacji. One wkładają do odbytu o wiele grubsze przedmioty, niż męski członek. Dlaczego to robią? Bo odgałęzienia łechtaczki sięgają aż do odbytu. Końcówki tych odgałęzień są jeszcze bardziej wrażliwe, niż widoczna żołądź łechtaczki. Proponuję mężczyznom zrobić swoim kobietom prezent - niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Kupcie w sex shopie wielkiego, grubego penisa. Wsadźcie go waszej kobiecie najgłębiej jak się da, do odbytu i delikatnie pobudzajcie palcem żołądź łechtaczki i okolice. Jak ocenicie, że kobieta już "dochodzi", szybkim ruchem wyciągnijcie penisa z odbytu. Zobaczycie, że wasza kobieta będzie miała taki orgazm, że się posika (niektórzy twierdzą, że to "damski wytrysk"). Będzie też krzyczeć wniebogłosy i na koniec bliska będzie utraty świadomości. Wasza kobieta będzie wam bardzo wdzięczna i zrobi potem dla Was wszystko. Zrobi Wam na przykład loda, a rano przyniesie Wam śniadanie do łóżka. Zobaczycie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX