Zaginęła Dominika Wieczorek i jej 7-letni syn Ignacy. Policja prosi o pomoc

Dominika Wieczorek i jej syn Ignacy wyszli z domu w Dąbrowie Górniczej 2 marca i od tego czasu rodzina nie miała z nimi żadnego kontaktu. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o ich obecnym miejscu pobytu.
Zobacz wideo

Zaniepokojona brakiem kontaktu z Dominiką Wieczorek rodzina skontaktowała się z policją. 32-latka i jej siedmioletni syn wyszli ze swojego domu w w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach 2 marca.

W chwili zaginięcia Dominika Wieczorek miała na sobie zimową kurtkę puchową w kolorze czarnym. Sięgała do kolan i miała biały kołnierz. Kobieta ubrana była także w biały sweter z kapturem, granatowe legginsy i czarne trampki. Policja opublikowała jej rysopis i zdjęcie.

Zaginiona 32-latka ma ma około 165 cm wzrostu, szare oczy i czarne farbowane włosy do ramion. Waży około 75 kg.

Policja podejrzewa, że kobieta może razem z dzieckiem przebywać w Sosnowcu. Apeluje też, żeby informacje na temat zaginionych można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu 32 63 94 252, 32 63 94 255 lub 112, bądź też osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11.

Więcej o: