Komentarze (77)
Archiwum Hoovera: SB uważało papieża Jana Pawła II za głównego wroga
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • junkamm

  0

  bo był wrogiem przez niego kouna upadła miedzy innymi . i narobił biedy nedzy bezdomnosci upadku fabryk zakładów itp i narobił polakom koszmaru jakiego nikt jeszcze nie miał .i9 on ma byc świętym ? zakłamany polski naród

 • doomsday

  Oceniono 4 razy 0

  JP II został wybrany na papieża przez kardynałów będących marionetkami CIA. Większość z nich była przez amerykański wywiad rozpracowywana na korek, worek i przede wszystkim rozporek. CIA np. organizowała im prostytutki, albo dzieci w charakterze prostytutek (chłopcy).
  Z CIA bezpośrednio współpracowała Włoska Loża Masońska. To są Żydzi zorganizowani w Loży Iluminatów. Za pomocą JPII rozbili Państwa Układu Warszawskiego .
  Wojtyła zorientował się , że Ali Agca i Szare Wilki , to psy CIA , dopiero po kilkudziesięciu latach od zamachu , kiedy był już blisko śmierci i było już za późno, żeby odkręcić to, co zniszczył .

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy 0

  "Jan Paweł II był traktowany przez SB jako główny wróg systemu komunistycznego. Analizowany dokument znaleziony został w Archiwum Instytutu Hoovera w Stanford." Pewnie FBI i CIA to przewidziały i pomogły Janowi Pawłowi I zrobić miejsce dla "wroga komunizmu" :-)

 • dna_low

  Oceniono 3 razy -1

  SB czyli PZPR I KPZR - czytajmy fakty.

 • owrank

  Oceniono 19 razy -1

  Ale przecież dlatego Kardynał Wojtyła został wybrany Papieżem, żeby osłabiać Układ Warszawski i tak naprawdę komuna upadła dzięki Reganowi i Papieżowi, a po radzieckiej stronie Gorbaczowowi... natomiast postacie typu Wałęsa czy ś.p. Jankowski to jakieś pionki, którzy stali się bardziej medialni niż inne pionki. Historia już to pokazała i z czasem pokaże inną prawdę z tamtych lat, że to ś.p.Jaruzelski miał większy wkład i zasługę w tym, że zdarzył się 1989 rok w Polsce niż wspomniany Wałęsa...

 • taciakje_g.pl

  Oceniono 8 razy -2

  "SB uważało papieża Jana Pawła II za głównego wroga". A jego kapciowego za głównego przyjaciela.

 • zdziwiony6

  Oceniono 5 razy -3

  "Najbardziej bulwersującym dla funkcjonariusza jest krytyka marksizmu i komunizmu jako zaprzeczenia "ludzkiej osoby, jej wolności i jej praw".

  SB-ek prawdopodobnie dobrze się czuł w komuniźmie i bał sie jego upadku.

 • 1bonscott

  Oceniono 6 razy -4

  A prezesa GW za głównego listonosza donosiciela

 • tsa69

  Oceniono 9 razy -7

  Czyli Koalicja Obywatelska jest jak SB dla nich największym wrogiem jet kościół katolicki i wiara. Historia zatoczyła koło. Już wiem skąd tam miller i cimoszewicz

 • 68jacekw

  Oceniono 14 razy -10

  Niewiele sie zmienia.KOD-ziarstwo,UB-ywatele i inni potomkowie czerwonej zarazy dalej boją sie tych,którzy mówia o nich prawdę.Myślą,że wyciem na ulicach uspokoją swoje sumienia.

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 12 razy -12

  Nie "uważało", a uważa nadal co widać po obecnej nagonce zaprzyjaźnionych mediów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX