Pogoda na dziś - poniedziałek 11 marca. Synoptycy zapowiadają deszcz w całej Polsce

Pogoda na dziś - poniedziałek 11 marca. Meteorolodzy zapowiadają deszcz w całej Polsce. Silny wiatr nadal będzie wpływał na pogodę na Pomorzu.
Zobacz wideo

Synoptycy zapowiadają dziś deszcz w całej Polsce - najsilniejsze opady deszczu i deszczu ze śniegiem pojawią się na północy i północnym wschodzie kraju. Temperatury maksymalne od 4 do 10 stopni. 

Temperatura. Termometry pokażą od 4 do 10 stopni

W poniedziałek najchłodniej będzie w Koszalinie, Gdańsku i Suwałkach, gdzie termometry pokażą 4 stopnie. Najwyższe temperatury, 10 stopni - zapowiadane są dla Rzeszowa, Przemyśla i Krakowa. Od 7 do 8 stopni będzie w województwach lubelskim, świętokrzyskim, dolnośląskim i opolskim. W pozostałych regionach od 5 do 6 stopni.

Pogoda na dziś - 11 marca.Pogoda na dziś - 11 marca. gazeta.pl

Opady. Deszcz i deszcz ze śniegiem na północy Polski

Synoptycy prognozują zachmurzenie duże i umiarkowane. Deszcz może pojawić się w całej Polsce, jednak największe opady zapowiadane są dla województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, gdzie pod wieczór może spaść także deszcz ze śniegiem. Wiatr zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Jedynie nad morzem mogą pojawić się silniejsze porywy wiatru.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o: